Rezerva Mimoně upadla na pusu ve Velkém Grunově, silně posílená Sosnová nestačila na Pertoltice, SK Noviny dostal ostudný nářez v Polevsku.

Brniště - Mimoň B 5:1 (1:0)

Domácí nastoupili s cílem dobře odstartovat soutěž a zabránit loňské porážce doma od Mimoně. První branka padla už v 9. minutě, kdy se nemýlil Pavel Luft. Tím se domácí uklidnili. Brništi vyšel nástup do druhé půle a během 11 minut dali dvě branky. Když po hodině hry dal krásnou branku Pavel Stand, hosté rezignovali. Sice se jim po faulu domácího obránce v 73. minutě podařilo snížit, jenže Brniště ještě jednu branku přidalo a zaslouženě vyhrálo 5:1.

Branky: Luft Pavel ml. 2, Srba 2, Stand Pavel Böhme. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Mengr, Táborský, Marek Zd. Diváků 60. Sestava vítězů: Trégr M. - Luft Petr - Trégr J., Stand O. (46. Löbl), Kuchař - Stand P. (85. Větrovský), Gutkais, Kopecký - P. Luft Pavel ml., Zelenka J., Srba. Trenér Pavel Horáček.

Okna - Cvikov B 0:3 (0:2)

Především chyby v domácí obraně a neproměněné příležitosti mužstva TJ Okna rozhodly o konečném výsledku. Branky: Minář 2, Žák. Rozhodčí: Kutílek. ŽK: 2:5. Diváků: 40.

Lindava - Zahrádky 2:0 (1:0)

Sestoupivší hostující celek Zahrádek odehrál vyrovnanou první půli. Poté ale inkasoval, když se hlavou v 50. minutě po rohovém kopu gólově prosadil nejmenší hráč Jakub Dvorský. Od té doby omlazený celek hostů postupně uvadal, až inkasoval druhý gól z kopačky střídajícího Petra Havlase. Branky: Dvorský, Havlas Petr. Rozhodčí: Řezáč (s přehledem). Diváků: 50.

H. Libchava - Loko Č. Lípa B 1:2 (0:2)

Domácí se potáceli s velkou marodkou, proto se v sestavě objevila řada dorostenců. Nezkušenost domácího týmu zapříčinila také to, že se ze čtyř čistých gólovek rozezněly dvě tyče. Naopak hosté své šance proměnili, proto vedli. Domácím se povedlo skórovat, a to po krásné trefě dorostence Tkachenka. „Utkání řídil rozhodčí Hejl, který pískal svůj vůbec první zápas mezi dospělými. A zvládl ho se ctí. Proto více takovýchto mladých rozhodčích," zdůraznil Václav Erben, funkcionář H. Libchavy. Branky: Tkachenko - Pelc, Zahrádka. Rozhodčí: Hejl.

Bukovany B - Kunratice 2:3 (0:1)

Rezervě by nescházel náboj a nasazení, ale situace, kterých se obávala, přicházely. „Přestože jsme věděli, že soupeř hrozí hlavně po rychlých brejcích z dlouhých výkopů gólmana, tak právě s tím měla naše obrana velké problémy," přiznal domácí matador František Hanykýř. Dodal, že všechny góly do bukovanské sítě padly z takřka podobných situací, navíc po individuálních chybách domácích obránců. „Vyrovnanému utkání by více slušela remíza, protože hosté dali vítězný gól až v poslední minutě." Branky za domácí: Kočí (pen.), Šup. Rozhodčí: Bahník. Sestava domácích: Lacina - Hanykýř (Turnhöfer), Šup, Vorlík, Kusý - Havlák, Kočí (Michel st.), Jindra, Vetešník - Michálek, Majerech.

Sosnová - Pertoltice 1:2 (1:1)

Posílený domácí celek, který do zápasu nastoupil například s exligovým Martinem Hapiákem, nezískal ani bod. Zřejmě i proto funkcionáři podrobnosti neohlásili…