O něco méně gólů, šest, inkasovaly Holany od českolipské Lokomotivy, což se nečekalo.

Holany – Loko Česká Lípa 0:6 (0:2)

V přímém souboji o třetí místo v tabulce byli v úvodních minutách lepší domácí, jenže udeřilo na druhé straně, kdy míč za záda domácího gólmana dopravil Zlatníček a za osm minut zvýšil Horáček. Ten samý hráč byl před přestávkou ve vápně sražen, ale nařízenou penaltu Lebduška neproměnil.

Po pauze čekali fanoušci Dynama nápor svých miláčků, avšak nic takového nepřišlo. Naopak v 55. min. Lebduška po centru Tomáška umístěnou hlavičkou zvýšil na 0:3 a Holany se sesypaly. Na čtyřgólový rozdíl zvýšil hlavou Tomášek a tentýž hráč po výborné přihrávce od Lebdušky dopravil míč do sítě popáté.

Na konečných 0:6 upravil Beneš, který odcentroval, brankář míč podběhl a ten skončil v síti.

Branky: Tomášek 2, Lebduška, Zlatníček, Horáček M., Beneš. ČK: 1:0 (Havlásek).

Dubá – Skalice B 4:1 (1:1)

Dubá využila svých standardních situací, ovšem nejhezčí gól zápasu dal Wágenknecht ml., který prošel přes trojici skalických obránců a přesně zavěsil.

Branky: 23. Jeništa, 54. Heptner, 66. Soukup, 85. Wágenknecht ml. Rozhodčí Klimt – Böhme. ČK: 0:1 (Löffelman Jiří). Diváků: 100. Dubá: Šíma – Lodinský – Beneš, Fliegel, Wágenknecht ml. – Soukup, Heptner, Jeništa (46. Charouzek), Sloup (60. Krs) – Wágenknecht st. (75. Franěk), Jombík.

Kamenice - Zahrádky 11:0.Kamenice – Zahrádky 11:0 (6:0)

Hosté dorazili k zápasu pouze s deseti hráči. Do druhého poločasu sice nastoupil i jedenáctý, to už ale bylo o výsledku rozhodnuto a Kamenice si první jarní výhrou pěkně vylepšila skóre. Střelecky se dařilo zejména Miklovičovi (4 branky) a Zajíčkovi, který dostal poprvé šanci v útoku a za důvěru se odvděčil hattrickem!

Poklidný zápas zvládla bez problémů dvojice zkušených rozhodčích.

Branky: Miklovič 4, Zajíček 3, Sedláček P., Uhrecký, Martínek, Serdel. Rozhodčí: Jankech – Táborský. ŽK: 1:1. Diváků: 50.
FC Kamenice: Erben – Sedláček M., Serdel,Jerson,Uhrecký – Kisty, Martínek, Suk, Sedláček P. – Miklovič, Zajíček (Vošvrda, Koška).

Nový Oldřichov – Dubice 0:5 (0:0)

Jiskra byla v I. poločase hodně nebezpečná, proto hosté mohli děkovat brankáři Pavlíčkovi, že udržel čisté konto. Domácí navíc nastřelili břevno a ve druhé půli i tyč, ovšem to už začala přebírat režii hry Dubice a zejména skvělá spolupráce dvojice Ráliš – Grobarčík, jež měla na vítězství Spartaku největší podíl.

Branky: Vodrážka 2, Dutka (pen.), Pětioký, Gorol. Rozhodčí: Folk.
Dubice: Pavlíček – Székely, Dutka, Škach, Žižka (Vokál) – Gorol, Hájek, Ráliš, Vodrážka – Nemeš (Grobarčík), Pětioký.

Velký Valtinov – Kravaře 2:2 (0:1)

Hosté otevřeli skóre už ve 2. minutě z trestného kopu a měli navrch. Slavoj se osmělil až po pauze, v 60. minutě srovnal a deset minut před koncem z trestného kopu skóre otočil na 2:1. Zasloužená dělba bodů však přišla v minutě 88., kdy Kravaře srovnaly.

Branky za domácí: Bezděkovský, Opršál. Rozhodčí: Marek M. – Jánský, Fišer.
Velký Valtinov: Vimer – Zelený V., Zelený J., Kristek, Košek, Merta, Ptáček L., Bezděkovský, Novák, Štembera V., Opršál, Štembera J., Sucharda.

Cvikov B – Dolní Libchava 3:3 (0:1)

Kamenický Šenov – Stružnice 3:4 (1:1)