Dubnice B - Svor 2:1 (1:1)
Od začátku to byl velice vyrovnaný a bojovný zápas, ale domácí měli v závěru více sil a v 89. minutě rozhodl Tschervenka, takže po dlouhé době slavili. Branky: Tyll J., Tschervenka R. – Laipold.

Stráž B – Kunratice B 6:0 (2:0)
Rezerva Stráže se na závěr sezony rozstřílela a uhájila druhé místo. Od nové sezony budou všichni její hráči hrát I. B třídu. Branky: Cerman 3, Mitáš 2, Horáček.

Noviny – Loko Č. Lípa B 0:4 (0:2)
Hosté nedali domácím žádnou šanci na uspěch, a tak Novinští utrpěli první letošní domácí porážku. I tak slaví návrat do III. třídy!

Bukovany B – Valtinov B 3:4 (3:0)
Bukovanští celý zápas oslavovali postup do vyšší třídy.V prvním poločase ukázali hostům, kdo je pánem na hřišti a kdo právem postoupil o třídu výše. Domácí v poločase mužstvo kompletně prostřídali a hosté se dostali do hry. A protože ani domácí gólman neměl svůj den, Valtinov výsledek otočil na 3:4. Rozhodčí Otčenášek. Branky Bukovan: Švitorka, Majerech, Hanykýř.

Zbývající výsledky: Sloup – Blíževedly 4:1, H. Libchava – Pertoltice 0:3, Stružnice B – Ralsko 5:1.