Postup je jasný: Bukovany B a Noviny pod Ralskem

Českolipsko - Bukovany B a Noviny. To jsou dva postupující účastníci ze IV. třídy okresní fotbalové soutěže. Resumé vyvstalo z toho, že Stráž své béčko odhlašuje, a díky tomu slaví Novinští.

24.6.2009

Momentka ze zápasu posledního kola IV. třídy mezi Novinami a Loko Česká Lípa B.Foto: Jiří Synek

Dubnice B - Svor 2:1 (1:1)
Od začátku to byl velice vyrovnaný a bojovný zápas, ale domácí měli v závěru více sil a v 89. minutě rozhodl Tschervenka, takže po dlouhé době slavili. Branky: Tyll J., Tschervenka R. – Laipold.

Stráž B – Kunratice B 6:0 (2:0)
Rezerva Stráže se na závěr sezony rozstřílela a uhájila druhé místo. Od nové sezony budou všichni její hráči hrát I. B třídu. Branky: Cerman 3, Mitáš 2, Horáček.

Noviny – Loko Č. Lípa B 0:4 (0:2)
Hosté nedali domácím žádnou šanci na uspěch, a tak Novinští utrpěli první letošní domácí porážku. I tak slaví návrat do III. třídy!

Bukovany B – Valtinov B 3:4 (3:0)
Bukovanští celý zápas oslavovali postup do vyšší třídy.V prvním poločase ukázali hostům, kdo je pánem na hřišti a kdo právem postoupil o třídu výše. Domácí v poločase mužstvo kompletně prostřídali a hosté se dostali do hry. A protože ani domácí gólman neměl svůj den, Valtinov výsledek otočil na 3:4. Rozhodčí Otčenášek. Branky Bukovan: Švitorka, Majerech, Hanykýř.

Zbývající výsledky: Sloup – Blíževedly 4:1, H. Libchava – Pertoltice 0:3, Stružnice B – Ralsko 5:1.

Ilustrační fotografie.

ANKETA: Legalizovali byste pěstování marihuany pro osobní spotřebu?

Módní svátek  zažil zámek Sychrov.
50

OBRAZEM: Sychrov ožil velkou módní show

ANKETA: Zakázali byste motorovým vozidlům starším 15 let vjezd do center měst?

Lípě pomohl gólman Chadraba

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Dva body do tabulky Fortuna Divize B si připsal nováček z České Lípy, který hostil dlouhověkého soupeře FC Chomutov.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

ANKETA: Povolili byste cyklistům alkohol?