Noviny - Okna 3:4 (2:3). Domácí nezačali vůbec dobře, když po proměněném pokutovém kopu hostí ve 3. minutě prohrávali. Takový vývoj Novinští neočekávali a po dvaceti minutách byli na ručník, neboť to bylo 0:3. Po půlhodině domácí vyrovnali hru, dostali soupeře pod tlak, Istomín využil dvou nedorozumění hostující obrany s brankářem a do kabin se šlo za stavu 2:3. Po poločase za velkého tlaku domácích a po touze zisku třech bodů se vyrovnání nedočkali, když rozhodčí domácím upřel jasný pokutový kop, naopak Okenští z ojedinělého protiútoku zvýšili na rozdíl dvou branek, Ke konci Noviny snížily Istomínem, který zaznamenal hattrick, ale vyrovnání se nedočkaly. Sestava Novin: Křenek – Židlický, Steinfest, Jindra, Švimberský, Pavelka, Hruška, Lačný, Okénko, Istomín, Oplt (Kasinec, Ostaš).

Bukovany B - Polevsko 5:1 (1:0). Bukovanští, povzbuzeni první výhrou ve III. třídě v Žandově, od začátku nedali hostům příležitost k ohrožení vlastní branky. Polevsko hlavně rychlostně nestačilo. Domácí určovali tempo a jen zbrklostí v zakončování skončil poločas hubeným výsledkem. Po přestávce se do hostů obuli a výsledkem byly překrásné kombinační akce na jeden dotek, zakončené góly. Hosté korigovali z penalty. S přehledem řídil rozhodčí German. Branky domácích: Králík, Hofman, Fulier, Marek, Majerech. Rozhodčí German.

Kunratice - Žandov 6:1 (1:1). Hosté dali sice první gól, ale to bylo z jejich strany vše. Ve druhém poločase rozjelo domácí Dynamo brankové hody a po zásluze vyprovodilo soupeře s debaklem. Branky domácích: Kadlec P. 3, Malý R. 2, Zet T. Rozhodčí Mengr.

Zákupy – Holany 5:1 (1:1). Zajímavý měl průběh duelu v Zákupech, kam přijely vedoucí Holany. V prvním dějství vychytal hostům tři jasné turovky výtečný gólman Ondrák, což se na dalším vývoji projevilo. Po změně stran se domácí rozstříleli, a tak Holany odjížděly vysokou prohrou. Branky: Jerson 3, Vinš Jos., Dostál (PK) – Mašek. Rozhodčí Folk.

Dubnice - Dobranov 1:4 (1:2). Hosté byli viditelně lepším týmem, domácím se stále nedaří odlepit se od dna tabulky. Branky: Radošinský – Gornet 2, Marko, Fiala.

SK Sosnová - Lindava 0:2 (0:1). Žadný extra fotbal se nehrál, domácím to herně moc nešlo a zřejmě zaslouženě je hosté dvěma góly potrestali a zvítězili. Branky: Sukovatý (PK), Houfek. Rozhodčí: German ml.

Cvikov B - Doksy B 2:3 (0:2). Domácí funkcionáři již tradičně podrobnosti nehlásí, a tak známe jen autory gólů Doks: Bláha, Vaňátko Michal, Vlasák.

1. Kunratice 13:2 10
2. Holany 13:10 9