Remízovým výsledkem 2:2 skončil nedělní přípravný zápas v Novém Boru mezi podzimním lídrem krajské fotbalové I. A třídy od Máchova jezera a druhým celkem krajského přeboru z České Lípy.

Zápas přinesl dobrý fotbal s řadou pěkných akcí.

Doksy – Č. Lípa B
2:2 (2:1)

Českolipští měli v prvních deseti minutách navrch, kdy tým od Máchova jezera zatlačili a v 5. minutě, s pomocí soupeřova hráče, se gólově prosadil Vodrážka.

Poté však svěřenci Josefa Vinše výrazně přidali a účastníka krajského přeboru začali herně převyšovat, díky čemuž skóre otočili na 2:1.
Ve druhé části se na hřišti přiostřilo a hlavní rozhodčí Petr Paulus musel hráče obou týmů za řadu nevybíravých zákroků několikrát důrazně napomínat.

Trenér Doks Josef Vinš včera konstatoval: „My jsme byli lepší v prvním poločase, soupeř pak v tom druhém. Jinak jsem s dosavadní přípravou spokojen. Máme po soustředění, které se vydařilo, a nyní opět začneme trénovat čtyřikrát v týdnu. Mrzí mě jen to, že následující sobotní přátelák s Dubou byl zrušen, proto nyní s asistentem Hynkem Folbrechtem na tento termín sháníme dalšího možného soupeře.“

Branky: 15.Horčík, 32. Jurčík - 5.Vodrážka, 76.Brož.
Arsenal Č. Lípa B: Bahník - Bečvařík, Rataj, Vodrážka, Pohorský (46. Měšťan) - Půlpán, Picek, Švec, Brož - Burian (46. Mikysa), Kaňkovský (58. Beneš).
Doksy: Kotyk – Horčík, Vaňátko, Svatý, Semík, Švec, Vágner, Zoubek, Jurčík, Vaňátko Michal, Šťastný (Vízek, Vinš Jakub, Cengr, Kadlec).