Ptáček zachránil pro Jablonné alespoň remízu

Jablonné v Podještědí - Ani napočtvrté se domácím hráčům nepodařilo vyhrát. Přesto mají stále možnost se na konci sezony najít v tabulce v první polovině.

17.6.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

Pokud toho chtějí dosáhnout, museli by hráči Jablonného vyhrát v Bukovanech a zároveň čekat na zaváhání soupeřů před nimi.

Jablonné v Podj. – Hodkovice n. Mohelkou 2:2 (1:1)

Oba góly v prvním poločase padly těsně za sebou. Nejdříve se ujali v 16. minutě vedení hosté po rychlé kombinaci, jenže domácí minutu nato srovnali po protiútoku Richtra. Hosté ještě měli dvě vyložené šance, které však nebyli schopni proměnit.

Hodkovičtí se opět dostali do vedení v 50. minutě. Domácí hosty zatlačili, ale příležitosti Ptáčka, Šimona ani Richtra se zatím neujaly. Úspěšný byl až v 80. minutě už zmiňovaný Ptáček.

Jablonné v Podj.: Závůrka – Vaněk, Svoboda, Šimon, Klodner, Bláha, Pertl (Uhlíř), Černý, Nemeš (Valeš), Ptáček, Richtr.

I.B třída Západ

25. kolo: St. Splavy - Česká Lípa B 2:2, Jablonné - Hodkovice 2:2 , K.Studánka- Bukovany 1:2, , Chrastava-Rozstání 3:2, Nové Město-Heřmanice 0:2, Habartice-V. Valtinov 3:1, Frýdlant-Rynoltice 2:1.

17.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Trio Bogar, Ludvík a Stránský vybojovalo na MS v MTBO v Litvě zlaté medaile ve štafetách.

KRÁTCE: Bogar má už dva tituly mistra světa. Práce v Pihelu mění jízdní řád

Burian (Lípa - v modrém) v souboji se Štajnerem.

Marek Burian přestoupil do Doks. "Seběhlo se to rychle," přiznává hráč

POZVÁNKA: Vratislavice budou ve čtvrtek patřit módě a Beatě Rajské

Vratislavice n. N. – Na autorskou módní přehlídku poslední kolekce návrhářky Beaty Rajské zvou ve čtvrtek Vratislavice.

Dobrovolníky z celého kraje letos ocení v České Lípě

Liberecký kraj - Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají obyčejné věci. Tak zní charakteristika cen Křesadlo, které každoročně putují šesti vybraným dobrovolníkům z Libereckého kraje. Letošní již sedmý ročník má pod patronátem českolipská pobočka organizace ADRA.

Fotbalová I. B třída nezačala pro zástupce českolipského okresu nejlépe

Liberecký kraj /FOTOGALERIE/ - Neslavně zahájili novou sezonu v krajské fotbalové I. B třídě zástupci českolipského okresu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".