Ptáček zachránil pro Jablonné alespoň remízu

Jablonné v Podještědí - Ani napočtvrté se domácím hráčům nepodařilo vyhrát. Přesto mají stále možnost se na konci sezony najít v tabulce v první polovině.

17.6.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

Pokud toho chtějí dosáhnout, museli by hráči Jablonného vyhrát v Bukovanech a zároveň čekat na zaváhání soupeřů před nimi.

Jablonné v Podj. – Hodkovice n. Mohelkou 2:2 (1:1)

Oba góly v prvním poločase padly těsně za sebou. Nejdříve se ujali v 16. minutě vedení hosté po rychlé kombinaci, jenže domácí minutu nato srovnali po protiútoku Richtra. Hosté ještě měli dvě vyložené šance, které však nebyli schopni proměnit.

Hodkovičtí se opět dostali do vedení v 50. minutě. Domácí hosty zatlačili, ale příležitosti Ptáčka, Šimona ani Richtra se zatím neujaly. Úspěšný byl až v 80. minutě už zmiňovaný Ptáček.

Jablonné v Podj.: Závůrka – Vaněk, Svoboda, Šimon, Klodner, Bláha, Pertl (Uhlíř), Černý, Nemeš (Valeš), Ptáček, Richtr.

I.B třída Západ

25. kolo: St. Splavy - Česká Lípa B 2:2, Jablonné - Hodkovice 2:2 , K.Studánka- Bukovany 1:2, , Chrastava-Rozstání 3:2, Nové Město-Heřmanice 0:2, Habartice-V. Valtinov 3:1, Frýdlant-Rynoltice 2:1.

17.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Výprava PK Č. Lípa v Praze: Jakub Češka, Matyáš Hřebík Petra Chocová, Adéla Kopecká, Daryna Naboichenko, Nadia van Wassem.

V Praze - Podolí se dařilo především Petře Chocové

Motorkáři, ilustrační foto.

Motorkáři ohrožují lesy i lidi

Myslivecký den nabídne zvěřinové speciality i pokus o rekord

Cvikov - Nejen pro milovníky myslivosti bude sobotní akce v areálu letního kina ve Cvikově. K vidění a hlavně slyšení budou například myslivečtí trubači a nebude chybět ani bohatá tombola.

FOTOOHLÉDNUTÍ: „Jděte už domů," volal v Lípě Tomáš Klus na publikum

Česká Lípa - Fantastická atmosféra vládla v českolipském Kulturním domě Crystal během nedělního vystoupení Tomáše Kluse.

KRÁTCE: Vlčí hlídky u Doks očekávají příchod mláďat. Rytíři obsadí hrad

Českolipsko - Přinášíme krátké zprávy z celého regionu: zpravodajství z měst i obcí, krimi, kultury a sportu.

Manévry v řeznictví: Přišla obálka s bílým práškem

Mimoň – Neznámou sypkou látku, která přišla s výhrůžkou v obálce do provozovny řeznictví v Mimoni, hasiči zajistili a odeslali laboratoři.