Doksy B – Libotenice 3:2 (1:1)

Po vyrovnaném začátku ve třiadvacáté minutě nastřelil Honza Beránek tyč Vorasického branky a o minutu později se hosté ujali vedení, když z přihrávky zleva přes celé vápno hlavou skóroval Zdeněk Hála z přihrávky Jana Bartůňka. Poločasové skóre uzavřel pěknou brankou ve 32. min Jan Beránek z přesného centru Radka Chlumeckého.

Ve druhé části hry měli šance obě mužstva. Útoky se pravidelně střídaly, a že se skóre neměnilo na tom mají zásluhu oba gólmani. Domácí Dan Starkbaum a hostující Jiří Vorasický.

Góly padaly v posledních deseti minutách hry. Nejprve předvedl parádní sólo z vlastní půlky Honza Beránek až na hranici šestnáctky, nezištně přihrál Radku Chlumeckému, jenž podél vybíhajícího gólmana k tyči poslal domácí do vedení - 2:1. Za čtyři minuty střílel z deseti metrů Štefan Knapík 2:2 z přihrávky Kryštofa Mareše. Vítězný gól tři minuty před koncem hlavou střílel opět Jan Beránek z přesné přihrávky Standy Milera – 3:2.

Branky: 32. a 87. Beránek Jan, 79. Chlumecký Radek – 24. Hála Zdeněk, 83. Knapík Štefan. Rozhodčí: Ďörď (bez karet). Diváků: 80.
Doksy B: Starkbaum Dan – Horčík Martin, Horčík Michal, Jakša Martin, Prskavec Jiří, Chlumecký Radek, Miler Stanislav, Kutílek Patrik, Brodský Ondřej, Beránek Jan, Plachý Marek (Kutílek Martin, Vágner Milan). Trenér: Novák Radek.

Autor: Vladimír Černý