Skalice – Stráž nad Nisou 6:1 (2:0)

Od začátku se domácí snažili hrát aktivně, což vedlo k několika příležitostem. Tou největší bylo Satrapovo břevno. První gól Skalice přišel v 15. minutě. Autorem byl Lexa, který se nejlépe orientoval ve skrumáži před hostující brankou. Tato branka vyhecovala hosty k větší aktivitě, nebyla však podpořena góly. I když je pravda, že jejich hráč vstřelil druhý gól zápasu, jenže do vlastní branky.

To samé se stalo, ale na druhé straně, na začátku druhého poločasu. “Nešťastníkem“ byl Seidl. Vlastní branka domácí lehce znervóznila. Uklidnil je až přesný zásah Hlavinky v 54. minutě. Od té chvíle už hráli svou kombinační hru, která je dostávala do mnoha šancí, z nichž tři dokázali proměnit. Dvakrát se trefil Satrapa a jednou Novotný.

Branky domácích: Satrapa 2x, Lexa, Hlavinka, Novotný, vlastní. Rozhodčí: Mikovič. Ž. k.: 4:0. 80 diváků.

Skalice: Hnízdil – Seidl (59. Knytl), Šturma, Lexa, Záruba – Hlavinka, Kazan, Hořínek, Sysel – Milner (46. Nevrlý), Satrapa (74. Novotný).

I. A třída Liberec

3. kolo: Doksy - Lučany 3:0 (2:0). Heřmanice - Lomnice 4:3 (3:0). Skalice - Stráž n. N. 6:1 (2:0). Mimoň - Velké Hamry 1:2 (0:1). Bozkov - Jilemnice 1:7 (0:2). Košťálov - Nová Ves 1:1 (0:0). Hejnice - Česká Lípa B 3:2 (2:2).

1. Jilemnice  2 2 0 0 13:2  6
2. Vel. Hamry  2 2 0 0  7:1  6
3. Hejnice  2 2 0 0  5:2  6
4. Košťálov  2 1 1 0  7:2  4
5. Skalice  2 1 1 0  6:1  4
6. Doksy  2 1 1 0  5:2  4
7. Mimoň  2 1 0 1  3:2  3
8. Heřmanice  2 1 0 1  5:9  3