Skalice si udržuje domácí neporazitelnost

Skalice - Skalici se doma daří, což opět potvrdila o tomto víkendu, i když výsledkově to mohlo po předvedené hře být lepší.

6.10.2008

Dvě vyložené šance v I. půli spálil skalický Milner (vlevo).Foto: Deník/Jaroslav Marek

Skalici se doma daří, což opět potvrdila o tomto víkendu, i když výsledkově to mohlo po předvedené hře být lepší.

Skalice – Lomnice n. P. 1:0 (0:0)

V první půli, až na nějakých deset minut, svého soupeře jasně přehrávala. Největší šanci měl Kudláček, který však jen nastřelil tyč. V té zmiňované desetiminutovce měli hosté nějaké nadějné příležitosti, ale brankář Svoboda si s nimi poradil.

Jediný gól zápasu padl v 55. minutě po akci Knytl, Kazan – 1:0. Do další šance se dostal např. Šturma, který ale přestřelil prázdnou bránu. Domácí museli dohrávat od 75. minuty o 10 lidech, protože zraněného Sysla už neměl kdo vystřídat…

Skalice je po osmém kole na sedmém místě s 12 body.
Skalice: Svoboda – Šturma (60. Novotný), Vohnoutka, Záruba, Aust - Hlavinka, Maixner, Sysel – Knytl, Kudláček (46. Kazan), Pícha.

6.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Nováček I. B třídy z České Lípy podlehl Pěnčínu 1:4. Petr Lebduška v souboji s Janečkem a Škrétou.