Jeden bod do tabulky krajského přeboru si připsali fotbalisté Doks, kteří v Rovensku pod Troskami vybojovali remízu 2:2.

Ale zato naprosto parádně se v tomto kole předvedli hráči SK Skalice. Na hřišti Bílého Kostela doslova zdevastovali domácí Tatran osmi góly, aniž by jediný inkasovali!

Bílý Kostel - Skalice 0:8 (0:4)

Za posledních sedm dní si Bílý Kostel udělal ostudnou bilanci: nejprve hrál 0:7 v Přepeřích, ve středu vypadl po výsledku 0:4 v poháru s Frýdlantem a nyní doma „rychta“ od Skalice. Domácí byli bez šancí a na branku Tomáše Osmančíka vůbec nevystřelili. Zato hosté pálili směle a přesně, když se na gólech podílela pětice hráčů.

Branky: 23. a 27. Kraus, 41. a 63. Demke, 61. a 90. Rydval, 2. Lebruška, 38. Švec. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2:0. Diváků: 80.
Skalice: Osmančík Tomáš - Rydval Jakub, Stejskal Antonín, Tschakert Tomáš, Demke Lukáš, Švec Martin (49. Havlásek Jan), Paštika Zdeněk, Lidmila Jaroslav, Coufal Eduard, Lebruška Ondřej, Kraus Petr.

Rovensko - Doksy 2:2 (0:1)

Neplodný první poločas ukončil hostující Kukla po individuálním průniku Chlumeckého a přetaženém centru do šestnáctky 0:1. Jenže domácí po obrátce přidali a během dvaceti minut dílčí skóre otočili.

Teprve až poté se Doksy opět probraly a sedm minut před koncem se dočkaly vyrovnání: Finklár nacentroval trestný kop na malé vápno, kde Jakša hlavou míč prodloužil do branky, gólman ještě stačil balón vyrazit, ale pouze na hlavu Michala Horčíka a bylo srovnáno na konečných 2:2.

Branky: 50. Malý Lukáš, 70. Valentin Daniel 45. Kukla Miroslav, 83. Horčík Michal. Rozhodčí: Horák, ŽK: 2:0. Diváků: 140.
Doksy: Szabo Milan Horčík Michal, Vaňátko Michal, Picek Ondřej, Kulha Michal Finklár Martin, Novák Martin (87. Vaňátko Martin), Zoubek Martin, Šimon Matěj (78. Jakša Martin) Kukla Miroslav, Chlumecký Radek (81. Handl Ondřej).

Další výsledky krajského přeboru:

Frýdlant - Semily 2:3 (0:0)
Branky: 67. vlastní, 79. Ponc - 59. Chlupáč, 73. Motejlek, 83. Lakatoš z pen. Rozhodčí: Kvítek, ŽK: 2:3. Diváků: 100.

Přepeře - Višňová 4:0 (2:0)
Branky: 32. Petřík, 44. Vaníček, 55. Sedláček, 85. Abraham. Rozhodčí: Bohata, ŽK: 3:1. Diváků: 100.

Sedmihorky - Hrádek 1:2 (1:1)
Branky: 5. Špína - 23. Grepl, 74. Hnízdo. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Železný Brod - Velké Hamry 0:1 (0:1)
Branka: 33. Soukup. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 1:1, ČK: 93. Kysela (ŽB). Diváků: 110.

KP Libereckého kraje.Zdroj: Deník