Skalice – Bozkov 0:5 (0:1)

Přitom úvodních deset minut se zdálo být ze strany hostitelů naprosto pohodových. Zatlačili svého soupeře na jeho polovinu a vytvářeli si čisté gólovky včetně břevna a dvakrát museli hostující obránci vykopávat míč z brankové čáry.

Ovšem hned první akce Bozkova, který se prvně dostal na polovinu Skalice, znamenala šok v podobě technické střely Mazánka, na níž byl Hnízdil krátký – 0:1. „Od té doby kluky svazovala křeč, jejich hra byla stereotypní, bez nápadu. Zkrátka nehráli dobře,“ otevřeně přiznal skalický sekretář Jiří Löffelmann.

Pět minut po odpočinku v kabinách udělali domácí hráči další fatální hrubici, hosté zvýšili na 2:0 a Skaličtí se nadobro sesypali. Během dalších deseti minut dvakrát inkasovali a v 78. popáté – 0:5. V závěru byl navíc vyloučen Hlavinka. „Počítali jsme s jistými třemi body, místo toho je zde vysoká porážka. Musím přiznat, že hosté byli po první brance bojovnější a my dělali školácké chyby,“ doplnil sekretář Löffelmann.

Branky: 50. a 78. Červený, 10. Mazánek. 53. Landiga, 60. Podzimek. Rozhodčí Blaschke. ČK: Hlavinka. Diváků 90.

Skalice: Hnízdil – Hlavinka, Šturma, Záruba (77. Sinkovskij), Aust (46. Lebruška – Satrapa, Kazan, Jeřábek, Sysel – Milner, Nevrlý.

I. A třída

Hejnice - Velké Hamry 2:1 (0:0). Košťálov – Mimoň 1:1 (0:1). Lomnice – Nová Ves 4:2 (0:2). Doksy – Jilemnice 7:0 (3:0). Skalice – Bozkov 0:5 (0:1).
Heřmanice - Lučany 2:0 (1:0). Česká Lípa B - Stráž n. N. 4:2 (1:2).

1. Doksy  6 5 1 0 19:4  16
2. Hejnice  6 4 1 1 11:7  13
3. Heřmanic  6 4 0 2 15:17 12
4. Košťálov  6 3 2 1 16:7  11
5. Lomnice  6 3 1 2 18:12 10
6. Mimoň  6 3 1 2  8:7  10
7. Jilemnice  6 3 0 3 19:17  9