K. Šenov – Kravaře 2:4 (0:2)
Šenov měl územní převahu, jenže Kravaře hrály na brejky a krátce po pauze vedly už 3:0. Domácí pak po trestných kopech snížili na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnat se jim nepodařilo. V závěru zápasu došlo k odsouzeníhodnému incidentu, o kterém píšeme na jiném místě této strany Branky: 53. Věchet, 68. Nemlein J. – 17. a 19. Vovčuk, 48. Fara, 95. Malich. Rozhodčí Kapoun. ČK 2:0.

Dubice - Kamenice 3:2 (1:0)
Spartak měl v prvním dějství pět gólovek, proměnil však jedinou. Po pauze přidal druhou branku střídající Bárta a hosté v té době hráli odevzdaně. Když však byl gólman Adam vyloučen za faul na domácího útočníka, kopali hosté penaltu, avšak mířili nad. Přesto se zápas zdramatizoval a Kamenice srovnala na 2:2. Pět minut před koncem vyšel Dubici brejk, Hájek našel dlouhou přihrávkou Gorola a ten střelou pod břevno rozhodl. Branky domácích: Louda, Bárta, Gorol. Rozhodčí Janovský. ČK 1:0 (Adam)

Zahrádky - V. Valtinov 2:0 (0:0)
Hosté začali velmi dobře, vypracovali si řadu tutovek, ale v koncovce vyhořeli. A tak si vzal slovo zkušený Jaroslav Škoda, jenž dvěma góly po přestávce pomohl Zahrádkám ke třem bodům. Branky: Škoda 2. Rozhodčí Řezáč.

Dubá - Jestřebí 3:1 (2:0)
Po dvaceti minutách měli domácí výhodu zahrávání pokutového kopu, ale Vokolek vyhořel. To však Dubou na nohy nesložilo, naopak ještě víc přidala. Nejprve Lodinským z trestného kopu otevřela skóre a poté tečovanou střelou od Soukupa šla do kabin s dvoubrankovým vedením. Po změně stran už mělo Jestřebí optickou převahu, snížilo na 1:2, jenže v 88. minutě přišel na hřiště Recsky a zanedlouho přidal rozhodující třetí branku. „Nejlepšími hráči v našem týmu byli Lodinský a Charouzek. Druhý jmenovaný je z mužstva nejstarší, přesto podává divizní výkony,“ nechal se slyšet Milan Heptner, hrající asistent trenéra Šedivého. Branky: Lodinský, Soukup, Recsky - vlastní (Lodinský).

Stružnice - Nový Oldřichov 0:2 (0:1)
Vyrovnané střetnutí lépe zvládla Jiskra, která oba góly vsítila vždy na konci poločasů. Branky: Satranský, Jonáš. Rozhodčí Štrébl.

Skalice B – Brniště 5:0 (2:0)
Skalici v I. poločase výrazně podržel gólman Milan Hnízdil, jenž lapil všechny trestné kopy a nebezpečné střely Brniště. Po obrátce byla převaha domácí rezervy patrná, což se také na výsledku projevilo. Branky: Sysel 3, Hrdlička V., Sinkovskij. Rozhodčí Špániyk .
Horní Police - Dolní Libchava 2:3 (1:2). Branky: Holický, Flieger – Šiner, Havelka, Koros. Rozhodčí German st.

14. Kamenice⋌7:21  6

Příští kolo: Nový Oldřichov - Horní Police, Jestřebí-Provodín - Stružnice, Velký Valtinov - Dubá, Kamenice - Zahrádky, Kravaře - Dubice, Brníště - Kamenický Šenov, Dolní Libchava - Skalice B.