Sousedské derby pro Cvikov, Holany se dotáhly na Bukovany B

Českolipsko - Obě skupiny ve III. třídách fotbalových soutěží mají odehrána všechna víkendová utkání.

9.5.2013

Ilustrační foto.Foto: Pavel Kacerovský

Derby mezi prvním Svorem a druhým Cvikovem ve skupině A vyznělo pro hosty. Skupina B je rovněž vyrovnaná, zvláště poté, co vedoucí Bukovany klopýtly v Žandově, aby toho využily Holany, které se na ně bodově dotáhly.

III. třída (skupina A):

Svor - Cvikov B 1:2 (1:0)

Prestižní sousedské derby zahájil gólem z penalty Kořínek, ovšem hosté, i když přijeli pouze s 12 hráči, skóre otočili.

Branky: 10. Kořínek L. (pen.) - 64. Chrdle L., 73. Adlt Fr. Rozhodčí: Jánský.

Velký Valtinov B - Lindava 2:7 (1:3)

Výsledek ovlivnilo správné vyloučení domácího Vratislava Zeleného z 10. minutě, kdy na brankové čáře zastoupil gólmana Voseckého a balón chytil do rukou. Lindavští následnou penaltu proměnili a vedli 1:0. Slavoj sice stačil ještě vyrovnat, ale poté už měla otěže zápasu pevně v rukou Lindava.

Branky za domácí: Doubek, Horáček. Rozhodčí: Volf, ČK: 10. Zelený Vratislav (V. Valtinov).

Mimoň B - Noviny 1:1 (0:0)

Pertoltice - Kunratice 3:3 (2:1)

III. třída (skupina B):

Holany - Horní Libchava 4:0 (2:0)

Domácí se netají s cílem letos postoupit do okresního přeboru, což potvrdili v duelu s Libchavou. „Měli jsme tolik šancí, že by daly na dva zápasy. Hosty podržel jejich výborný brankář a rozhodčí pískali výborně," informoval Jaroslav Lupoměský, jeden z předních funkcionářů Dynama.

Branky: Nedbal 2 (1 z pen.), Lassig, Sýkora Petr. Rozhodčí: Vágner.

Okna - Blíževedly 4:2 (2:1)

Přestože Blíževedly již delší dobu otevřeně říkají, že svůj mužský tým pro další sezonu zruší, tak v Oknech předvedly sympatický výkon. Domácí se dlouho trápili, ale nakonec vyhráli zaslouženě.

Branky: Salač, Zlatník (pen.), Svárovský, Valenta - Kučera, Macek. Rozhodčí: Král.

Tuhaň - Sosnová 1:1 (0:0)

Kdyby Tuhaň na začátku zápasu proměnila dvě jasné šance, konkrétně Sýkora Jos. a Vodrážka, mohla být v pohodě, jenže krátce po obrátce musela dohánět jednogólové manko. V závěru přece jen alespoň vyrovnala.

Branky: 80. Švejda - 50. Dosadil. Rozhodčí: Švec. Diváků: 30.

Žandov - Bukovany B 3:0 (2:0)

Spartak měl od začátku tlak, pod kterým si hosté z Družby dali vlastence. Pak přesně hlavičkoval Miko a domácí šli do kabin v klidu. V úvodních 20 minutách II. půle byla nuda, až poté unikl hostující obraně Loukota a neomylně zavěsil.

Branky: Miko, Loukota, vlastní. Rozhodčí: Mengr.

Fotbalové III. třídy okresní soutěže dospělých

9.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Policie - ilustrační snímek

Zloději na festivalu vykrádali stany i kapsy návštěvníků

I. A třída: Týmům z Českolipska úvodní kolo nevyšlo

Českolipsko - Špatný vstup do sezony zaznamenali oba zástupci našeho okresu ve fotbalové I. A třídě.

Nápor žadatelů o pasy a občanky nepolevuje. Tvoří se fronty

Česká Lípa - Jen během července přijaly pracovnice správního odboru Městského úřadu v České Lípě 1 494 žádostí na vystavení nového občanského průkazu nebo pasu.

Doksy můžou litovat svých zahozených šancí v Semilech

Semily /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Doks vstoupili do podzimní části krajského přeboru prohraným zápasem v Semilech.