V úvodním kole se oba týmy představily na domácích hřištích.

Stráž pod Ralskem - Desná 1:1 (0:1)

V sestavě domácích se objevila nová posila Martin Hanoušek. Ten už ve 4. minutě vysunul Cermana, jemuž chyběl kousek k překonání brankáře Doubka.

V 19. minutě Mitáč nastřelil břevno, jenže deset minut nato hosté zahrávali rohový kop a takřka dva metry vysoký desenský Kořínek přesnou hlavou do růžku překonal Lahůlka 0:1.

Za pár minut mohl vyrovnat Sedláček, který postupoval sám na hostujícího gólmana, bohužel jeho křižná střela šla vedle tyče.

Posledních dvacet minut zápasu bylo pro oči fanoušků nejzajímavějších. Svěřenci trenéra Karla Knejzlíka si vytvořili drtivý nápor a tutové šance: v 61. minutě to byl Špivák, v 69. Košťál (břevno), v 74 Cerman z 5 metrů trefil jen tělo brankáře. Až v 86 min. byl v šestnáctce sražen Košťál a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Sedláček 1:1.

„Ale ani hosté při našem největším tlaku nezaháleli a třikrát šli z brejků vždy sami na Váška Lahůlka, jenže ten všechny nájezdy bravurně vyřešil. Z tohoto pohledu je konečná remíza asi spravedlivá," přiznal domácí sekretář Ladislav Poncar.

Branky: 87. Sedláček (pen.) - 29. Kořínek. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 1:1. Diváků: 120.
Stráž: Lahůlek - Košťál, Roll st. (Šindelář), Moravčík, Poláček (Roll ml.), Vinš (Libich), Mitáč, Špivák, Hanoušek, Sedláček, Cerman. Trenér: Karel Knejzlík.

Cvikov - Hejnice 1:2 (0:1)

V naprosto vyrovnaném duelu měli hosté první šanci ve 26. minutě. A hned byla využita Davidem Neumannem, který proměnil hlavou centr svého bratra Pavla.

Na začátku druhé půle domácí na hosty vlétli a do vápna chodil jeden vysoký centr za druhým. Nakonec jeden z nich využil Jakub Vacek ke srovnání. Cvikovští se dál snažili o zvrat, ale proti byla hostující obrana i brankář Dostál. Čtvrt hodiny před koncem skóroval hlavou Pavel Neumann po spolupráci s bratrem Davidem. Domácí otevřeli hru a hrnuli se dopředu, nastřelili dalekonosnou střelou břevno, na druhé straně je napodobil David Neumann, ale skóre už se nezměnilo.

Branky: 60. Vacek - 27. D. Neumann, 75. P. Neumann. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 2:0. Diváků: 30.
Cvikov: Machačný - Bednář, Dostál (46. Tima), Žák, Novotný, Vacek, Paštika, Coufal, Vávra (66. Moravec), Kuběj, Pěnička. Trenér: Lukáš Rudinský.

Další výsledky I. A třídy:

Krásná Studánka - Rynoltice 4:3 (3:1)
Branky: 44. a 58. Grepl, 30. Lang z pen., 40. Kahl - 6., 72. a 83. Jan Vacek. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 2:4. Diváků: 80.

Přepeře - Rovensko 3:0 (1:0)
Branky: 35., 51. a 74. Ježek. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 0:1. Diváků: 200.

Košťálov - VTJ Rapid Liberec 4:3 (1:3)
Branky: 39., 76. z pen. a 81. z pen. Cerman, 89. Janata - 14. z pen. a 21. Šikýř, 12. Železný. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:2. Diváků: 30.

Stráž nad Nisou - Doubí 1:7 (1:3)
Branky: 45. T. Drašner - 18. a 43. Hájek, 67. a 76. Kovařík, 39. Suchomel, 46. Zeman, 54. Rydval. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 3:2, ČK: 74. Příhoda - 23. Jirák. Diváků: 100.

Velké Hamry B - Ruprechtice 5:2 (2:2)
Branky: 70., 78. a 83. Vodrážka, 23. Štětkář, 25. Zajíček z pen. - 12. Antoš, 16. Průcha z pen. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:0, ČK: 27. Pekař (R). Diváků: 70.