Zúčastněné týmy byly rozděleny do dvou základních skupin, v nichž se hrálo systémem každý s každým na 1x 13 minut. Následně proběhly jednotlivé zápasy o celkové umístění na 1x 16 minut.

Z celkového vítězství se nakonec radoval celek Ústí nad Labem, který ve finálovém boji porazil českolipský Arsenal nejtěsnějším výsledkem 1:0.

V boji o třetí příčku celek SK Verneřice remizoval s pořádající Lokomotivou 1:1 a až po penaltovém rozstřelu se radovaly Verneřice. Páté místo patří Novému Boru, který, taktéž po remíze 1:1 a na pokutové kopy, porazil Chlumec. Sedmou pozici uhájilo družstvo Žandova těsným vítězstvím 3:2 nad Rapidem Liberec.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Josef Stuchlík (SK Verneřice), nejlepším střelcem s osmi góly se stal Dennis Pajkrt (Spartak Žandov) a nejlepším hráčem byl oceněn Petr Kohout (FK Ústí ).

Pořadí (výsledky)

Skupina A:

1. Arsenal Česká Lípa (Verneřice 1:1; branka Arsenalu: Kubát. Nový Bor 1:0; branka Arsenalu: Češka. Chlumec 7:0; branky Arsenalu: Kubát 5, Hudec 2)

2. SK Verneřice (Nový Bor 2:0, Chlumec 4:0)

3. Nový Bor (Chlumec 2:1)

4. TJ Chlumec

Skupina B:

1. Ústí (Loko 4:2; branky Loko: Babic, Šolín. Žandov 2:0, Rapid 10:0)

2. Loko Česká Lípa (Žandov 3:2; branky Loko: Plůcha, Lupoměský, Babic. Rapid 5:3; branky Loko: Lupoměský 2, Babic, Plůcha, Šolín)

3. Žandov (Rapid 1:1)

4. VTJ Rapid Liberec

Zápasy o umístění:

Chlumec - Žandov 4:2, Rapid . Nový Bor 0:0 (1:2 na penalty).

Semifinále: Loko Česká Lípa - Arsenal Česká Lípa 0:3 (branky Arsenalu: Kubát, Češka, Jarý). Ústí nad Labem - Verneřice 5:3.

O 7. místo: Žandov - Rapid 3:2.

O 5.místo: Chlumec N.Bor 1:1 (0:1 na penalty).

O 3.místo: Loko - Verneřice 1:1 (branka Loko: Babic; na penalty 1:2).

O 1.místo: Arsenal Česká Lípa - Ústí nad Labem 0:1.

Sestava Arsenalu: Machač - Hudec, Kučera, Kubát, Češka Pobuda, Koutský, Jarý. Trenéři: Antonín Pobuda, Karel Machač.

Sestava Lokomotivy: Ritschel, Plůcha, Vít, Tomasch, Šolín, Lupoměský, Babic. Trenér: Jaroslav Albrecht.