Týmy byly rozlosovány do dvou základních skupin, v nichž se hrálo systémem každý s každým na 1x 13 minut a následně proběhly jednotlivé zápasy o celkové umístění. To se již hrálo 1x 16 minut.

Z turnajového prvenství se po zásluze radovali kluci z Litoměřic, kteří ve finále zdolali o rok mladšího soupeře z Jablonce výsledkem 2:0.

V boji o třetí příčku vyhrál Slovan Liberec nad městským rivalem SK VTJ Rapid 3:1 a páté místo patří Turnovu, který remizoval s Horní Libchavou 1:1. O jeho lepším umístění rozhodl až penaltový rozstřel 3:2. Sedmé místo si z turnaje odvezlo družstvo z Verneřic po výhře 3:1 nad Ruprechticemi a v souboji o 9. 10. pozici podlehli domácí hráči pořádajícího oddílu Lokomotiva Č. Lípa chlapcům z Hrádku nad Nisou vysoko 0:9.

Sestava Loko Česká Lípa: Novotný - Polák, Najberk, Svatoš, Smetana, Spilka, Kubíček. Trenér Albrecht Jaroslav.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Bohuš Ondřej (FC Slovan Liberec), nejlepšího střelce s šesti góly mělo družstvo FK Litoměřice (Filip Zezula) a nejlepším hráčem byl oceněn Jakub Gaši (FK Baumit Jablonec).

Celý turnaj s přehledem odřídila delegovaná dvojice rozhodčích z OFS Česká Lípa, jmenovitě Martin Kutílek a Štěpán Hejl.

Pořadí a výsledky

Skupina A:

1. FK Litoměřice (Slovan Liberec 2:1, Turnov 1:1, Verneřice 3:0, Hrádek 2:0).

2. Slovan Liberec (Turnov 3:1, Verneřice 3:0, Hrádek 3:1).

3. FK Pěnčín-Turnov (Verneřice 2:2, Hrádek 1:0).

4. Verneřice (Hrádek 4:2).

5. Slovan Hrádek n. N.

Skupina B:

1. FK Baumit Jablonec (Rapid 1:1, H. Libchava 1:1, Ruprechtice 3:0, Loko 4:0).

2. SK VTJ Rapid Liberec (H. Libchava 1:1, Ruprechtice 1:0, Lokomotiva 5:0).

3. H. Libchava (Ruprechtice 2:1, Loko 3:0).

4. TJ Sokol Ruprechtice (Loko 1:1; branka Smetana).

5. TJ Lokomotiva Česká Lípa.

Pozvánka na víkend

Nadcházející sobotu 21. února se v zákupské sportovní hale poměří deset týmů mladších žáků v kategorii U13 roč. 2002 a prvním duelem bude zápas Nový Bor vs. Arsenal, který začíná v 8:30 hodin. Favoritem turnaje budou určitě hráči Junioru Děčín a ze Šluknovského výběžku FAŠV. Závěrečné vyhodnocení turnaje je naplánované na 15:00 hodin. O den později 22.2. zavítá do zákupské haly osm družstev mladší přípravky v kategorii U8 (roč. 2007 a ml.). První zápas začíná opět v 8:30, a to Slovan Liberec vs. SK Verneřice. Zde budou favoritem určitě kluci z Meteoru Praha, Jablonce a Slovanu Liberec.

Závěrečné ukončení, na kterém si všichni zúčastnění odnesou sladké odměny, je v rozpisu turnaje ve 14:00 hodin. Navíc první tři družstva na obou turnajích obdrží pěkné poháry a medaile.