Cvikov - Nový Bor 1:1 (PK 1:3)

V normální hrací době skončilo utkání smírně 1:1, když se nejprve v 69. minutě prosadil hlavou novoborský Lebruška, aby osm minut před koncem po zaváhání novoborské obrany srovnal Kuběj.

Na pokutové kopy byl jistější Nový Bor, když dva pokusy Cvikova zlikvidoval náhradní gólman Blumentritt.

„Zápas s Borem jsme brali jako dobrý trénink před těžkým utkáním v Bozkově, takže s konečným výsledkem jsem spokojen. Do Bozkova pojedeme s přáním získat alespoň bod," uvedl hrající trenér Miroslav Novotný.

Třetí kolo je na programu 1. května, ještě předtím (v sobotu 28. 4.) odehraje Nový Bor mistrovské střetnutí s týmem Semil.

Branky: 83. Kuběj 69. Třešňák.

Cvikov: Machačný - Baláž, Urban, Knolle, Červenka Brenn, Bednář, Coufal, Jirák, Kuběj Sysel (75. Novotný).

Nový Bor: Blumentritt - Šiner, Vlk, Lebruška, Baťka, Šulc, Kubeš, Vávra, Demke, Suněk, Halbich (Třešňák, Hruška, Kopecký).

Bukovany - Doksy 1:4 (1:1)

V dalším pohárovém utkání zvítězily Doksy na půdě Bukovan 4:1. Skóre otevřel Ondřej Vacek, domácí těsně před poločasem vyrovnali zásluhou Kýčka, ale po obrátce již střelecky dominoval celek od Máchova jezera. V následujícím 3. kole vyzvou Doksy svého rivala, FC Nový Bor!

„Před námi je teď mistrák v Železném Brodu, který hraje o záchranu. Ostatně o udržení hrají prakticky všechna mužstva, tedy kromě Boru," ví trenér fotbalistů Doks Josef Vinš.

Branky: Kýček - Semík 2, O. Vacek, Horčík (PK). Rozhodčí: Zlatník.