Před zahájením nového ročníku I. B třídy domácí mužstvo opustili Lukáš Balík, který odešel do Rynoltic, Petr Jantač do Holan, a vedení fotbalu poděkovalo Františku Pickovi, který skončil s aktivní činností. Trenér Radek Novák vyzkoušel bratry Jakuba, Marka a Juru Plachých a novou posilu z České Lípy Adama Reichelta.

Doksy B – Okna 9:4 (5:2)

Hosté nezachytili tradiční nástup domácích, kteří v prvních patnácti minutách vstřelili tři góly. Po čtvrtém gólu Radka Chlumeckého snížil skóre kuriozním gólem okenský Petr Vlasák. Při rozehrávce ze středu hřiště si všiml, že domácí gólman Filip Rytíř stojí pár metrů před brankou, poslal míč přímo z výkopu pod břevno na 1:4.

Za dvě minuty přelstil domácí obranu Patrik Halgaš a rázem bylo pro borce z Oken příznivější skóre - 4:2. Ke konci prvního poločasu hosté zvýšili tlak, jejich kombinace byly přesnější a rychlejší, ale scházel jim větší klid při střelbě. Po ideální přihrávce od Chlumeckého, tři minuty před přestávkou, Jakub Šimon uzavřel skóre nechytatelnou bombou – 5:2.

Druhý poločas se podobal tomu prvnímu. Hosté z Oken potvrdili solidní hrou slova trenéra Ivana Šinágla, že už v zimní přípravě začali na sobě makat, vylepšili fyzickou přípravu a teď i na samotné hře je vidět zlepšení. Domácí dokončili zápas v poklidném tempu.

Trenér Radek Novák věří, že jeho svěřenci jsou dobře připraveni na mistrovskou soutěž, že spolupráce s A týmem bude stejně dobrá jako v jarní části soutěže, a že do Starých Splavů budou chodit diváci na dobrý fotbal.

Rozhodčí Poppr pískal s přehledem a diváci byli již zvědaví, co tady předvede za týden v prvním mistráku nováček I.B třídy Spartak Žandov.

Branky: 11., 29. a 56. Chlumecký Radek, 2., 50. Brodský Ondřej, 42., 76. Šimon Jakub, 9. Beránek Jan, 84. Plachý Jakub – 32. a 67. Halgaš Patrik, 30. Vlasák Petr, 78. Knödl Jan. Rozhodčí: Poppr (bez karet). Diváků: 50.
Doksy B: Rytíř Filip, Reichelt Adam, Vaňátko Michal, Horčík Michal, Jakša Martin, Vítek Jiří, Zoubek Martin, Beránek Jan, Šimon Jakub, Brodský Ondřej, Chlumecký Radek ( Plachý Jura, Plachý Jakub, Plachý Marek, Miroslav Barda, Prskavec Jiří, Kutílek Martin).
Okna: Halgaš Jaroslav – Zlatník Martin, Mádl Petr, Hupka Jan, Handl Michal, Henc Martin, Lakatoš Roman, Vlasák Petr, Novotný Lukáš, Zeman Jiří, Halgaš Patrik (Durdoň Mário, Šobek Josef, Knödl Jan, Mojžíš Vojtěch).