Už před zápasem bylo jasné, že svěřence kouče Carvana nečeká nic jednoduchého a první minuty utkání tomu dávaly za pravdu. Hlavním problémem bylo poměrně úzké kluziště, které znemožňovalo českolipským souvislou kombinaci.

Kobra Praha – Predátoři Česká Lípa 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Hned v osmé minutě musel předvést pěkný zákrok gólman Láníček, který zneškodnil střelu Nováka. Českolipský tým se začínal dostávat do šancí, které však nedokázal proměnit, což bylo hlavně zásluhou domácího brankáře Matouška.

Lípa jasně převzala iniciativu a vytvářela si další gólové příležitosti. Zřejmě do té největší se dostal Nevyhoštěný, jenže i tentokrát zachránil svůj tým skvělý Matoušek. Domácí se v úvodní třetině spoléhali spíše na brejky a obraně Predátorů těsně před první sirénou pořádně zatrnulo, když se na Láníčka řítili dva útočníci Kobry, ale zkušený gólman situaci vyřešil a do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Začátek prostředního dějství sedl lépe Kobře. Hned v první minutě se dostal do šance Vít, ale skóre zůstalo neměnné. Stejně tak i na druhé straně po sérii zmatků před gólmanem Kobry. Českolipští opět diktovali tempo hry, ale z první branky se radovali domácí. Po nedorozumění obrany a brankáře za vlastní brankou se puk dostal až na hokejku naprosto nekrytého Šeby, pro něhož už nebyl problém trefit odkrytou část branky – 1:0. Tlak hostí ještě zesílil a Matoušek musel předvádět doslova zázračné zákroky, aby uchránil svůj tým od inkasované branky.

Další vlna útočných akcí se na domácího brankáře snesla těsně před závěrem druhé třetiny. Výsledkem však bylo pouze několik vyloučení na straně Kobry. V dvojnásobné přesilovce nejprve jeden z obránců orazítkoval tyč, Oliverius deset sekund před koncem v jasné pozici trefil pouze Matouška. Gól přišel během početní převahy 5 na 3 na začátku třetí třetiny a autorem byl Jan Šulc, který se trefil přesně pod horní tyč.
Kobra se v těchto okamžicích zaměřila už pouze na bránění, přesto však mohl převážit misky vah na stranu českolipských v oslabení Šesták, jenže nedokázal zasunout puk do opuštěné klece.

Rozhodnutí padlo v 53. minutě a paradoxně při vlastním oslabení. Po chybě soupeřovy obrany se puku zmocnil Šesták, předložil ho Kašťákovi a ten přesnou střelou do horní poloviny branky posunul Predátory do vedení. Zbytek utkání se odehrával jasně v režii českolipských. Náskok mohl pojistit v 56. minutě Jan Šulc, ale opět se zaskvěl muž zápasu – Roman Matoušek.

Česká Lípa si tak připsala naprosto zasloužené tři body, které jí zaručují pozici na čele tabulky také po pátém kole.

Branky a nahrávky: 25. Šeba (Novák) – 41. J.Šulc (Šesták), 53. Kašťák (Šesták).

Vyloučení: 8:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh zápasu: 1:0, 1:2. Diváci: 60.

Sestava Predátorů: Láníček – Kolmann, Petrmichl, Kučera, Svoboda, M.Šulc, Vomela – Holčák, Kašťák, Nekvinda, Nevyhoštěný, Oliverius, Peřina, Preussler, Růžek, Šesták, J.Šulc.