VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ČESKÁ LÍPA

Jako Beatles. Dětský sbor z České Lípy si zazpívá ve slavné Carnegie Hall

Česká Lípa - Českolipský dětský sbor míří do nejslavnější koncertní síně Spojených států. Malí zpěváci budou jako jediní z Čech reprezentovat svou zemi i celou Evropu na festivalu v New Yorku.

Vodu pro zábavu si musí napumpovat

Česká Lípa - Zmenšená řeka z betonu a kamení už týden láká malé i velké na pláži rekreačního areálu v českolipské Dubici.

Českolipský hrad Lipý o víkendu obsadí kníže a Knížák

Česká Lípa - Milan Knížák a Karel Schwarzenberg během jednoho víkendu na jednom vodním hradu? Na třináctý ročník festivalu Všudybud se tento víkend chystá plno překvapení.

AKTUALIZOVÁNO

Rodinám s dětmi se uleví. Senát schválil jejich zvýhodnění

Českolipsko, ČR - Daňová sleva na první dítě se zvýší, nárok na dětské přídavky se rozšíří a rodiče vícerčat budou mít vyšší rodičovskou. Senát to ve čtvrtek schválil beze změn v rámci novely o státní sociální podpoře. Norma také zavede možnost zrychleného čerpání rodičovského příspěvku. Změny ještě dostane k posouzení prezident republiky.

Kam dřív? Noc kostelů otevře lidem mnohé svatostánky

Českolipsko – Přednášky, koncerty, prohlídky jindy zapovězených míst nebo prostá rozmluva s duchovním. Jen krátký výčet z programu celonárodní akce Noc kostelů, která v pátek 9. června proběhne i na celkem třinácti místech na Českolipsku.

Tančírna v městském parku nadchla

Česká Lípa - První z řady letních Tančíren v České Lípě zněla v rytmu blues. Pod korunami krásných stromů, vedle historického altánu a na živou hudbu, tančily desítky lidí. Zájemci různého věku se naučili kroky blues.

Neobvyklá Zlatovláska dnes v českolipském divadle

Česká Lípa - Návštěvou dnešního večerního představení pro děti i dospělé v Jiráskově divadle pomůžete charitě. Hradecké Divadlo Drak představí od 18. hodiny pohádkově-kulinářský mix Zlatovláska podle Magdaleny Dobromily Rettigové.

Dorosty Arsenalu Česká Lípa se vrací do divizních soutěží

Česká Lípa - Díky reorganizaci mládežnických soutěží, kdy FAČR zcela zásadně změnila po několika letech jejich strukturu, byly dorostenecké týmy U19/ U17 Arsenalu Česká Lípa zařazeny od soutěžního ročníku 2017/2018 do nově vzniklých divizních soutěží.

Lípa dá firmě na sekání šanci

Česká Lípa - Návrh na výpověď smlouvy s firmou, která má ve městě na svědomí nekvalitní údržbu zelených ploch, zastupitelé České Lípy odložili do příštího jednání na konci června.

AKTUALIZOVÁNO

Muž střílel v garážích českolipského Albertu

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Muž, který vyhrožoval sebevraždou, měl u sebe plynovou pistoli a nůž. Zbraň obrátil i proti hlídači garáží. Nikomu se ale nic nestalo.

Adelline přivezly medaile a postupují na Mistrovství Evropy

Česká Lípa - ,,Dokázaly jsme to". Tak zněla první věta z úst šťastných trenérek českolipských mažoretek Adelline, které v slzách objímaly své svěřenkyně na sobotním Mistrovství České republiky pro velké formace v Praze.

AKTUALIZOVÁNO

Na odvolávání vedení města nakonec ani nedošlo

Česká Lípa /SLEDOVALI JSME ON-LINE/ – Na programu středečního zasedání zastupitelů v České Lípě byly mimo jiné také návrhy na odvolání vedení města. K těmto bodům se zastupitelé však ani nedostali.

V Lípě dnes vypukne Den zdraví

Česká Lípa - Téměř třicet vystavovatelů v úterý v KD Crystal představí zájemcům z řad veřejnosti své služby.

FBC Česká Lípa pořádá Florbalové války

Česká Lípa - V okresním městě u Ploučnice zažívají příznivci florbalu snové období.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení