Českolipským futsalistům se dařilo jen napůl

Liberecký kraj - V 10. kole krajského přeboru futsalistů přivítal vedoucí Alex Liberec poslední mužstvo tabulky českolipskou Mapu.

8.12.2010

Ilustrační fotoFoto: FOTO:Deník/ Michal Bílek

Ačkoliv se dalo předpokládat jednoznačné utkání, první poločas tomu vůbec nenasvědčoval. Alex vstřelil první branku v závěru poločasu, kterou dal kapitán týmu Michael Vacek. Po změně stran na rozdíl dvou branek zvýšil opět Vacek. Za Mapu dokázal snížit Čech, poté se ke slovu dostali opět domácí a v závěru utkání zvýšili na konečných 5:1 pro Alex.

V dalším utkání York Liberec přivítal nováčka soutěže JASIP. JASIP během prvního poločasu vstřelil čtyři branky a druhý poločas svůj náskok zvyšoval. Konečné skóre se zastavilo na čísle 13:2 pro JASIP.

To další jablonecký zástupce v soutěži Legnex hostil v hale Bižuterie liberecký Greens, kdy po poločase 7:2 nakonec Legnex zvítězil 16:6. Tentokrát se za domácí zaskvěl Jelínek, jenž vstřelil pět branek, a zastoupil tak kanonýra Řeháčka, který se neprosadil.

Démoni Česká Lípa se v zákupské hale utkali s libereckými Prašivkami. Po celé utkání měli domácí převahu a nakonec zvítězili 4:2 po poločase 2:0. V utkání více než branky padaly žluté karty, kterých rozhodčí Zlatník a Řeháček udělili celkem osm.

Rezerva Slavie TU se v derby utkala s Tangem. Domácí chtěli odčinit prohru z minulého kola, kdy podlehli Mapě. Béčko sice vedlo, ale po zbytek utkání pouze dotahovalo náskok Tanga. V závěru Slavia TU snížila na rozdíl jediné branky, ale ihned Tango rozhodlo desátou brankou, že si odveze všechny body.

Krajský přebor

York Liberec - JASIP Jablonec 2:13 (0:4). Branky: Preissler J., Hulčík – Procházka 3, Neugebauer 3, Černý 2, Mikula 2, Scholz 2, Batěk.
Alex Liberec - Mapa Česká Lípa 5:1 (1:0). Branky: Vacek M. 2, Koblížek 2, Vacek F. – Čech.
Démoni Česká Lípa B - Prašivky Liberec 4:2 (2:0). Branky: Mikysa 2, Heřmánek, Dušánek – Budský, Radačovský.
Legnex Jablonec - Greens Liberec 16:6 (7:2). Branky: Jelínek 5, Selinger 3, Svoboda 2, Brodský 2, Bursa 2, Kocúr, Hübner – Hubka 3, Gregor 2, Hon.
Slavia TU Liberec B - Tango Liberec 8:10 (2:4). Branky: Bláha 3, Doležel 2, Kříž 2, Tunák - Benek 4, Bína 3, Dvořák, Landyš, Tonev.