Uplynulé dvacáté kolo letošního ročníku v krajském přeboru futsalu body českolipským týmům nepřineslo. Všichni tři zástupci našeho okresu prohráli (již jsme informovali).

A jaká je situace v tabulce?

„O druhou příčku bude ještě velký boj. Zatím si ji drží Jizeran, který má o jedno utkání víc, a tak přeskočit ho může Interma," konstatuje Michal Milner, předseda Krajské komise futsalu Libereckého kraje. „Na třetím místě je Dalmach, ten na Jizeran ztrácí tři body. Bohužel pro českolipský okres se na opačném pólu tabulky krčí rezerva F.A. Zole a nováček z Reasu," doplnil Michal Milner.

Reas - Legnex 5:6 (3:3)

Ve velmi vyrovnaném zápase si po celé utkání vedení udržoval hostující Legnex, který vždy vedl minimálně o jednu branku, ale během prvního poločasu domácí dokázali vždy vyrovnat. Úvod druhého poločasu vyšel opět hostům a odskočili na rozdíl dvou gólů, což bylo pro utkání rozhodující. Reasu se podařilo už jen snížit na rozdíl jedné branky.

Branky: Kýček Daniel 4, Kadeřábek Jan - Dorničák Daniel 2, Jelínek Petr, Hübner Jan, Lietava Jaroslav, Mätzelt Petr. Rozhodčí: Řeháček st., Řeháček ml. ŽK: Kučera Petr Novotný Petr.

Slavia TU B - F.A.Zole B 14:7 (7:4)

Ani posílená rezerva „fazolí" o několik hráčů z A-mužstva na vedoucí Slavii nestačila. Ve druhém poločase domácí svůj náskok navýšili a svému soupeři nadělili čtrnáct branek, když se pěti brankami blýskl Vaněk.

Branky: Vaněk Tomáš 5, Beránek Jaroslav 3, Makovíny Michal 3, Kraus Pavel 2, Kříž Jiří - Brož Zdeněk 3, Brož Vojtěch 2, Kuzněcov Jan, Vodrážka Tomáš. Rozhodčí: Čurda, Nagy. ŽK: 0 Vokál Josef.

TTNF - Démoni B 7:2 (2:1)

Vedoucí branku vstřelili hosté, avšak v tomto utkání to bylo poprvé a naposledy. Domácí celek do poločasu skóre otočil, po změně stran přidal třetí gól, na který hosté zareagovali druhou trefou, ale to bylo z jejich strany vše. Démoni pak inkasovali ještě pětkrát a bylo rozhodnuto 7:2.

Branky: Rumler Štěpán 2, Landa Daniel 2, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Kašpar Martin - Kaňkovský Karel, Harašta Luboš. Rozhodčí: Linhart, Mikula.

Inter Interma - Alex 9:3 (2:1)

První poločas lépe vyšel Intermě, která vedla rozdílem jedné branky. Ve druhé půli se mašina domácích rozjela naplno a rozhodla o vítězství nad Alexem v poměru 9:3.

Branky: Smrž Luděk 3, Budský Martin 3, Soukup Lukáš 2, Valášek Karel - Burian Tomáš, Trnka Zbyněk, Lukáč Petr. Rozhodčí: Mikula, Šoun J.

Jizeran - Dalmach B 9:3 (3:1)

V turnovském derby se v prvním poločasu prosazovali domácí, kteří vedli již 3:0. Do poločasu Dalmach snížil na 3:1. Po změně stran hosté zaspali začátek a Jizeran je potrestal třemi brankami a rázem to bylo již 6:1, což rozhodlo.

Branky: Havel Štěpán 5, Halfar Jiří, Bárta Jaroslav, Tvrdý Vojtěch, Nedošetko Josef - Bernard Leoš 2, Zdražil Jan. Rozhodčí: Šoun J., Šoun M.. ŽK: Tvrdý Vojtěch Vítek Pavel.