V utkání mezi Yankees Warriors Nový Bor s Prašivkami se domácí ujali vedení 2:0, ale v dalším průběhu přenechali aktivitu hostím a ti otočili skóre na 2:3. Ve 22. minutě měli domácí výhodu penalty za hraní rukou v pokutovém území, jenže Bartoníček ji neproměnil. To hodně poznamenalo další výkon N. Boru, protože za chvíli Yankees prohrávali 2:5. V závěru se jim podařilo výsledek zkorigovat, ale o možnost s výsledkem něco změnit je připravil Miler, který byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Předposlední Greens přivítal rezervu českolipských Démonů. Domácí začali nejlépe jak mohli a odměnou jim za to bylo tříbrankové vedení v prvním poločase. Démoni se nemohli střelecky prosadit, až 5 minut před koncem dokázal snížit Švec na 3:1, ale to bylo vše.

Výsledky 7. kola

Yankees Warriors Nový Bor - Prašivky Liberec 4:7 (2:3). Branky: Sukovatý 2, Jezdinský, Zemanec Budský 3, Hořák, Kosiewicz, Vrtal, Kulhavý. ŽK: Bartoníček, Halbich, Miler Radačovský. ČK: 2:0 (Miler, Bartoníček).

Dalmach Turnov „B“ - Legnex Jablonec 5:4 (2:0). Branky: Pecka T., Mencl R., Jaček, Hanzl Rudolf 2, Pařík, Hübner. ŽK: 0 Novotný P.

Alex Liberec - Tango Liberec 1:0 (1:1). Branky: Lukáč Benek.

Slavia TU Liberec „B“ - TTNF Liberec 12:10 (4:3). Branky: Bláha 4, Husák 2, Kříž 2, Hegr 2 Jirsa 3, Michálek 2, Šindelář 2, Volek, Bartoš, Landa. ŽK: Bobek Šindelář, Podolský.

Greens Liberec - Démoni Česká Lípa „B“ 3:1 (3:0). Branky: Hubka, Poživil, Jirouš Švec. ŽK: Vašek Puhlovský.