Krajský přebor futsalu: Reas porazili béčko „Fazolí“

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Rezerva F.A. Zole utrpěla těsnou prohru 6:7 a v tabulce KP spadla na samé dno. Béčko Démonů nestačilo na Turnov.

20.2.2014

Rezerva F.A.Zole utrpěla těsnou prohru 6:7 s městským rivalem Reas a v tabulce krajského přeboru spadla na samé dno.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Druhého vítězství v tomto ročníku krajského přeboru futsalistů se dočkal nováček Reas Česká Lípa, který v napínavém městském derby přestřílel rezervu F. A. Zole 7:6 a opustil poslední pozici v tabulce.

Vedoucí Slavia Liberec po tuhém boji přehrála Alex, který vedl 5:1, ale na vítězství to nestačilo, proto má na čele tabulky desetibodový náskok a jedno utkání k dobru. Druhý Dalmach Turnov již celých 11 kol neprohrál a udržuje si tříbodový náskok před Jizeranem.

F.A.Zole B - Reas 6:7 (1:1)

V českolipském derby se rozhodovalo, kdo z týmů bude po 17. kole na posledním místě. Oba týmy se rozstřílely až ve druhém poločase, kdy padlo jedenáct branek. V jeho úvodu domácí odskočili Reasu na rozdíl tří branek. Ani to však nestačilo, aby si „Fazole" připsaly body, protože Reas pomalu snižoval náskok a ve 34. Minutě byl stav 5:5. Hosté přidali další dvě trefy a domácí se už dokázali trefit jen jednou.

Branky: Brož Zdeněk 2, Malý Pavel 2, Kuzněcov Jan, Ruč Jaroslav - Kýček Daniel 3, Lebduška Petr 2, Neuman René, Horáček Miroslav. Rozhodčí: Řezáč, German.

Alex Liberec - Slavia TU Liberec B 5:6 (3:1)

V libereckém derby vyzněl lépe první poločas pro domácí Alex, který vedl již 3:0. Na začátku druhé půle navýšil Alex svůj náskok na 5:1. Ani to však nestačilo, aby si domácí připsali cenný skalp lídra soutěže. Slavia TU ukázala, jak zkušené mužstvo je, když pomalu smazávala ztrátu. Rozhodnutí přišlo mezi 37. a 38. minutou, když se dvakrát prosadil Jaroslav Beránek a zařídil hostům již čtrnáctou výhru.

Branky: Lukáč Petr 3, Vacek Michael, Schovanec Ondřej - Beránek Jaroslav 2, Vít Michal 2, Beránek Jan, Makovíny Michal; Rozhodčí: Čurda, Šoun M.; ŽK: Trnka Zbyněk - 0.

Dalmach Turnov B - Démoni B 5:1 (1:1)

Dalmach hostil rezervu Démonů a naposledy prohrál právě na českolipské půdě v 6. kole, a to dokonce 0:8. Po vyrovnané půli vyzněla ta druhá jasně pro domácí. A to zejména zásluhou Zdražila, který se trefil během druhého poločasu čtyřikrát.

Branky: Zdražil Jan 4, Bernard Leoš - Harašta Luboš; Rozhodčí: Nagy, Mikula; ŽK: Pecka Josef, Bernard Leoš - Dutka Jakub.

Pampuch - TTNF 5:4 (0:3)

V dalším libereckém derby vyšel první poločas podstatně lépe TTNF, které vedlo o tři branky. Jak se v první půli dařilo lépe hostům, v té druhé měl navrch Pampuch, když ve 32. minutě vyrovnal na 3:3. Za minutu opět vedli hosté, s tím se však domácí nesmířili a opět vyrovnali. Rozhodující branka padla v poslední minutě, a byl to domácí Lukáš Broschinský, který svým hattrickem rozhodl o vítězství Pampuchu.

Branky: Broschinský Lukáš 3, Moravec Dalibor, Jícha Jakub - Haunold Jiří 3, Mečíř Petr. Rozhodčí: Pleštil, Čurda; ŽK: 0 Haunold Jiří, Neumann Pavel, Kašpar Martin.

Legnex - Jizeran 3:7 (2:2)

Úvod utkání patřil hostujícímu Jizeranu, když vedl 2:0. Pak přišli na řadu domácí a do poločasu srovnali. Ve druhém dějství přidal Jizeran brzy dva góly a Legnex kontroval proti dalším třem přesným střelám už jen jednou.

Branky: Jelínek Petr 2, Novotný Petr - Bakoš Viktor 2, Zakouřil Miroslav 2, Nedošetko Josef 2, Bárta Jaroslav; Rozhodčí: Bohatý, Šoun J.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

FOTO, VIDEO: Hasičská fontána v novém hávu nadchla stovky diváků

Nový Oldřichov – Více jak třicet let má v Novém Oldřichově tradici unikátní hasičská fontána. O víkendu se na ní přijely podívat stovky diváků z celého Českolipska.

Kladno si veze od Ploučnice všechny body

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Měli to dobře rozehrané, po 20 minutách vedli českolipští fotbalisté nad Kladnem 1:0.