Na tomto sportovním klání se představilo 220 závodníků z 28 klubů a 4 zemí (Německo, Polsko, Rakousko, Česká republika). Novoborští borci se dokázali mezi silnou konkurencí prosadit, když v konečném pořadí klubů obsadili skvělou druhou příčku!

Desetičlenná výprava N. Boru si domů odvezla 10 medailí a pohár za 2. místo v soutěži družstev.

Zlaté medaile za SK JUDO Nový Bor vybojovali Johanka Zimlová, Antonín Drábek, Kristýna Jiroušová, Jan Havlíček a Vojtěch Holec.

Stříbrné medaile vybojovali: Tomáš Svoboda, Jakub Sládeček a Veronika Fliegelová.

O bronzové kovy se postarali David Grosser a Matěj Dušička.

Druhý den turnaj pokračoval kategoriemi ml., st. žáků a žákyň, kde Nový Bor tentokrát reprezentovali pouze dva naši svěřenci. Roman Holec v silně obsazené kategorii nepřešel přes úvodní kolo, když si v dobře rozjetém utkání zlomil prst na ruce a nemohl v turnaji pokračovat.

Po pěkném výkonu se postarala o bronzovou medaili Tereza Holcová v kategorii starších žákyň.

„Naši svěřenci mohou rozšířit svou medailovou sbírku již o tomto víkendu na turnaji v Chomutově," potvrdil hlavní trenér Jakub Holer.