Rezerva Démonů si poradila s Mapou a potvrdila čtvrté místo

Liberecký kraj - Krajský futsal hlásí: je dohráno. V posledním kole KP se nejvíce upíraly zraky na duel o poslední místo, v němž York Liberec hostil Greens Liberec. Těm se povedlo zvítězit o čtyři branky, čímž přenechali poslední pozici Yorku po vítězství 7:3.

25.3.2011 3

Ilustrační foto.Foto: archiv Deníku

V průběhu sice hosté z Greens vedli již 4:0, poté York dokázal do poločasu výsledek zkorigovat na rozdíl dvou branek, což znamenalo, že by York zůstal v tabulce před Greens. Do druhé části vstoupili lépe opět hosté, když do 24. minuty vsítili další dvě branky, což jim zaručovalo, že přeskočí v tabulce právě York. V poslední minutě utkání ještě hosté zvýšili na 7:2, poté York výsledek zkorigoval na konečných 7:3.

Vítěz přeboru, Tango Liberec, nastoupil na palubovce Alexu Liberec, který chtěl odčinit debakl z podzimu. Branky v I. poločasu začaly padat až v závěru, kdy otevřel skóre hostující Benek, ale vzápětí Havlíček vyrovnal. Do druhé půle nastoupili lépe domácí a stále si udržovali jednobrankové vedení. V závěru Tango dokázalo snížit na 4:5, ale v téže minutě Koblížek pečetil vítězství pro Alex.

Legnex Jablonec zdolal 9:7 Prašivky Liberec. Celé utkání bylo vyrovnané, když se hrál rychlý, technický futsal s mnoha pohotovými střelami. Prašivky vedly zásluhou Tomáše Hniličky, Legnex vždy pouze dotahoval. Do kabin se odcházelo za stavu 3:2 pro Prašivky.

Ve druhém dějství hosté stále vedli a Legnex dokázal vyrovnávat. Poprvé šel Legnex do vedení ve 28. minutě. Zlom v utkání udělaly tři neproměněné desetimetrové kopy Prašivek, které nakonec pomohly k vítězství Jablonce.

V českolipském derby rezerva Démonů drtila Mapu. Domácí borci nedali soupeři sebemenší šanci a skóre navyšovali až na konečných 8:2. Nováček z JASIPu prohrál na půdě Dalmachu. Domácí hráli uvolněně a po brankách Čepelíka do poločasu si udržovali vedení, i když hosté dvakrát snižovali na jeden gól. Poté již ostrými náboji stříleli pouze domácí.

„V případě postupu Tanga Liberec do divize a postupu dvou družstev z okresu Liberec a okresu Česká Lípa je zde reálný předpoklad, že žádný celek z přeboru nesestoupí. Vše bude záležet na přihláškách do ostatních soutěží,“ uvedl Michal Milner šéf Krajské komise Libereckého svazu futsalu.

Výsledky posledního kola KP

Démoni Česká Lípa B - Mapa Česká Lípa 8:2 (4:1). Branky: Antoš 2, Mikysa 2, Heřmánek, Kaňkovský, Frnka J., Půlpán – Jirák 2.
Alex Liberec - Tango Liberec 6:4 (1:1). Branky: Frohn 2, Koblížek 2, Havlíček, Glaser – Benek 3, Hanzlík.
Legnex Jablonec - Prašivky Liberec 9:7 (2:3). Branky: Kocúr 4, Hübner 2, Sekerák, Bursa, Kubát – Kulhavý 3, Budský 2, Hnilička T., Oberreiter.
Dalmach Turnov B - JASIP Jablonec 7:2 (2:0). Branky: Palounek 3, Čepelík 2, Mencl J., Hanzl – Neugebauer, Paldus M.
York Liberec - Greens Liberec 3:7 (2:4). Branky: Preissler J., Starý, Průšek – Holec P. 2, Hubka 2, Soukup, Vašek, Koutník.

Tabulka krajského přeboru futsalistů.

25.3.2011 VSTUP DO DISKUSE 3

Autoveterán. Ilustrační foto.

Českolipskem projede desítka historických vozidel

Pestré složení týmů dopředu určila pravidla. Minimálně jednomu členovi muselo být přes 55 let, mezi sebou nikdo nesměl být v příbuzenském svazku. To mimo jiné vedlo k seznámení blízkých sousedů, kteří se do té doby vůbec neznali.
28

Českolipskou Čtvrtí roku 2017 se stalo Moderní centrum

KRÁTCE: Bogar má už dva tituly mistra světa. Práce v Pihelu mění jízdní řád

Českolipsko - Přinášíme krátké zprávy z celého regionu: zpravodajství z měst i obcí, krimi, kultury a sportu.

Marek Burian přestoupil do Doks. "Seběhlo se to rychle," přiznává hráč

Česká Lípa – Ještě před týdnem v Novém Boru se společně se spoluhráči z českolipského Arsenalu radoval z premiérové výhry v divizní soutěži. Sedm dní nato už ale na stadionu v Semilech oblékl dres Doks.

POZVÁNKA: Vratislavice budou ve čtvrtek patřit módě a Beatě Rajské

Vratislavice n. N. – Na autorskou módní přehlídku poslední kolekce návrhářky Beaty Rajské zvou ve čtvrtek Vratislavice.