Body vítězů vybojovali ve dvouhrách Hübner, M. Makoviny, Kořínková, rozhodující pátý bod získaly ve čtyřhře Hášová s Nešickou, které předtím stihly českolipskému béčku pomoci k výhře v derby v Doksech ve třetí divizi.

Českolipský tým skončil v první divizi druhý za neporaženým Libercem D, který doma v závěrečném kole porazil sestupující Libochovice 6:3.

Liberec D se střetne o severočeský titul doma s vítězem A-skupiny Louny B a vítěz finále získá právo startu ve 2. celostátní lize.

Tenisté Starých Splavů dominují C-skupině třetí tenisové divize, kde vedou před posledním kolem bez porážky tabulky.

Starosplavští vyhráli v šestém kole v Třebenicích 6:3 a hostí příští sobotu v jezerním derby Doksy, které doma podlehly rezervě České Lípy 3:6. Poslední Slovanka Česká Lípa prohrála v České Kamenici 0:9 a předposlední Budyně nad Ohří podlehla Lovosicím 1:8.

Vedle sousedského derby Staré Splavy Doksy hostí tuto v sobotu Českou Lípa B u Ploučnice Budyni a Slovanka Česká Lípa zakončí soutěž doma s Lovosicemi.