V 6. kole první severočeské divize prohrál Matchball Česká Lípa A doma Slovanu Liberec nejtěsnějším poměrem 4:5. Za domácí bodovali ve dvouhrách Černý, Hubner, Kořínková a ve čtyřhrách pouze Černý s Hübnerem.

Českolipští tenisté zakončí boje ve skupině příští sobotu v Liberci soubojem se Startem B. Tenisté Matchballu jsou v tabulce na čtvrtém místě s devíti body. Přes klopýtnutí v Děčíně vede stále Hrádek nad Nisou, který ale v závěrečném kole zajíždí na dvorce druhého libereckého Slovanu. Beznadějně poslední jsou Litoměřice.

Další výsledky 6. kola: LTC Děčín - Hrádek nad Nisou 5:4, Libochovice - Start Liberec B 8:1, Litoměřice - Start Liberec A 0:9.

V šestém kole C-skupiny třetí regionální divize byly všechny tři týmy z Českolipska úspěšné. Staré Splavy vyhrály v Třebenicích 6:3, a to body Wawrečky, Kece, Kubína a Ipserové z dvouher. A výhrami deblistů Wewrečky s Kecem a Ježka Kubínem.

Béčko Matchballu Česká Lípa vyhrálo v Budyni nad Ohří 8:1. Za vítěze bodovali Fogl, Ponikelský, Rubický, Hášová, Nešická ve dvouhrách a Lípa ovládla i čtyřhry.

Tenisté TK Doksy zdolali doma Českou Kamenici 5:4 zásluhou výher Knapové, Vidnera a Vítka a deblových párů Knapová-Zelenková a Svoboda Vítek. Staré Splavy vedou tabulku před Štětím B, které budou hostit doma příští sobotu. Česká Lípa B je třetí a Doksy šesté.

Tabulku uzavírá bez vítězství tým ústeckého Krásného Března B, který v sobotu přivítá Doksy. Česká Lípa B hostí předposlední Lovosice.