Třináct českolipských plavců bojovalo na závodech v Liberci

Liberec - Velice dobře si vedla skupina 13 mladších plavců z klubu PK Česká Lípa na čtyřutkání v Liberci, kde se představili závodníci z dalších pěti oddílů.

12.5.2017

Třináct českolipských plavců bojovalo na závodech v Liberci.Foto: PK Česká Lípa

V Liberci startovali Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Jan Lehmann, Robert Olšar, Artur Popovyč, Karolína Černá, Veronika Heřmánková, Vendula Hopová, Barbora Chomová, Michaela Milnerová, Stella Sedláčková, Silvie Taušová a Veronika Vacková.

Nejlépe z Českolipských si vedla Hopová, která zvítězila ve všech šesti startech, navíc získala pohár za nejlepší bodovaný výkon ve své kategorii (ročník 2007). Druhou úspěšnou plavkyní se stala Veronika Vacková, která vybojovala pět kovů a rovněž byla oceněna pohárem za nejlepší bodovaný výkon (ročník 2006).

Po třech medailových umístěních pak získali Lehmann, Milnerová, Sedláčková, Olšar a Kecek. Dvakrát bodovala ještě Černá, Heřmánková, Chomová a Taušová. Těsně za stupni vítězů zůstali Artur Popovyč, pro kterého to byly první závody po dlouhém tréninkovém výpadku, a Viktor Kabanov, který byl třikrát čtvrtý a patřil k nejmladším ve své věkové kategorii.

12.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Ředitel liberecké iQLandie Pavel Coufal na snímku z 18. července.
11

ROZHOVOR, FOTO: Hrozně mě zajímal vesmír, říká ředitel iQLANDIE

Hospůdky 2017
55

HLASUJTE! Hospůdky 2017 aneb "Vychutnejte si léto s Deníkem

Zloděj se zajímal o šperky a eura

Česká Lípa – Vloupání do dvou bytů v panelovém domě na sídlišti Špičák v České Lípě vyšetřují kriminalisté.

Co dělat, když přijde přívalový liják či náhlá povodeň?

Liberecký kraj – V posledních letech se průběh léta v Čechách mění. Stále častěji se setkáváme s prudkým střídáním teplot i charakteru počasí.

Během dne hrozí silné bouřky, výstraha platí do půlnoci

Meteorologové vydali varování před bouřkami. Čechy by měly zasáhnout dnes mezi 11:00 a 23:00, na Moravě platí výstraha od 14:00 do půlnoci.

Ministr Ludvík v Lípě: Sestrám slíbil navýšení mezd

Česká Lípa – Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík navštívil nemocnici v České Lípě, kde před 26 lety ležel po těžké nehodě.