Yankees roztančili Tango tak, že z Poháru ČMFS vypadlo

Nový Bor – K velkému překvapení došlo ve druhém kole Poháru ČMFS futsalistů, když účastník okresního přeboru Yankees Warriors Nový Bor postoupil přes současného lídra krajského přeboru, kterým je Tango Liberec.

30.1.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Yankees Warriors – Tango
5:4

První poločas ale tomuto překvapivému výsledku vůbec nenasvědčoval, protože hosté vedli už o tři branky.

V druhém dějství domácí zabrali a mocně dotahovali nepříznivý stav. Zásluhou za jejich snahu byla vítězná branka dvě minuty před koncem, kdy se mezi šťastné střelce zapsal Stanislava Miler.

Novoborští „bojovníci“ se tak mohou opět v domácím prostředí těšit na vítěze duelu Alex Liberec – Démoni Česká Lípa.

Sled branek a minuty: 7. Benek 0:1, 12. Najman 1:1, 16. Landyš 1:2, 18. Hanzlík 1:3, 22. Veselý 1:4, 27. Zemanec 2:4, 31. Benek 2:5, 33. Marušák 3:5, 39. Najman 4:5, 41. Zemanec 5:5, 48. Miler 6:5.

Yankees: Ramík M. – Marušák, Kubát, Ramík L., Zemanec – Kučera, Halbich, Najman, Miler.

Tango: Vondráček – Landyš, Hanzlík, Pittner, Dvořák, Benek, Veselý.

30.1.2011 VSTUP DO DISKUSE

Kitl syrob malinový s dužninou se stal výrobkem  roku Libereckého kraje 2017.

Dožínky na Sychrově bodovaly, rozdávaly se i ceny za nejlepší potraviny regionu

Letošní festival Lípa Musica odstartoval koncertem basisty a loutnisty Joela Frederiksena a jeho Ensemble Phoenix Munich v bazilice Všech svatých v České Lípě.
9

Lípu Musicu otevřel lahodný klenot v bazilice

Deník přiveze lídry politických stran za vámi. Přijďte na debatu

Liberecký kraj – Deník pořádá předvolební debatu už tento čtvrtek od 18 hodin v Kině Varšava v Liberci.

Policista z Lípy se smrtelně zranil vlastní zbraní

Česká Lípa - Krajské ředitelství policie Libereckého kraje prověřuje tragickou událost, při níž se smrtelně zranil policista z České Lípy.

Stav silniční sítě se na Českolipsku zlepšuje. Obchvat Lípy citelně chybí

Českolipsko – Stav silnic je největším problémem v kraji, na druhém místě je cena vodného.

Doksy a Skalice zažily jalovou sobotu

Liberecký kraj - Nula bodů a skóre 0:7. Taková je celková bilance našich zástupců v krajském přeboru po uplynulém kole.