FORTUNA: LIGA
Ostrava – Liberec, Jablonec – Ml. Boleslav (neděle, 15.00)

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B
Jablonec B – Chlumec n. C. (sobota, 10.15), Živanice – Česká Lípa (sobota, 17.00), Ml. Boleslav B – Liberec B (neděle, 10.15), Zápy – Přepeře (neděle, 17.00)

DIVIZE, SKUPINA C
Spoje Praha – Turnov (sobota, 11.00), Velké Hamry – Vysoké Mýto (neděle, 10.30)

KRAJSKÝ PŘEBOR
Frýdlant – Sedmihorky (sobota, 10.30), FC Pěnčín – Skalice (sobota, 14.00 – hř. Zásada), Stráž p. R. – Višňová, Hrádek n. N. – Velké Hamry B, Nový Bor – Rapid Liberec, Košťálov – Chrastava (sobota, 17.00), Lomnice – Železný Brod (neděle, 14.00)

I. A TŘÍDA
Mšeno – Kr. Studánka (sobota, 14.00), Semily – Žibřidice, Doubí – Bělá, Mimoň – Sokol Pěnčín, Rychnov – Studenec (sobota, 17.00), Rozstání – Bílý Kostel n. N. (neděle, 14.00), Ruprechtice – Vesec (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA VÝCHOD
Albrechtice/Jiřetín – Ž. Brod B (sobota, 16.00), Držkov – Jilemnice, Jablonec n. J. – Desná, Lučany n. N. – Plavy, Zásada -Smržovka (sobota, 17.00), Harrachov – FC Pěnčín B, Turnov B – Přepeře B (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA ZÁPAD
Nová Ves u Liberce – Jablonné v P., Cvikov – Nové Město p. S., Doksy – Lindava (sobota, 17.00), Kamenice – Rovensko p. T. (neděle, 15.00), Lokomotiva Česká Lípa – Osečná, Hodkovice – Staré Splavy, Arsenal Česká Lípa B – Hrádek n. N. B (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – ČESKOLIPSKO
Zákupy – Dubá, V. Valtinov/MAHO Jablonné – Jestřebí (sobota, 14.00), Zahrádky – Dubice, Brniště – Stružnice, H. Police – Polevsko, Žandov – Noviny (sobota, 16.30), Svor – Sosnová (neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – LIBERECKO
Frýdlant B – Rynoltice (sobota, 14.00), Hejnice – K. Studánka B (sobota, 16.00), Machnín – Mníšek, B. Kostel B – Hejnice (sobota, 17.00), Jokers – Vesec B (neděle, 14.00), Doubí B – D. Řasnice, Višňová B – Vratislavice (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – SEMILSKO
Martinice – Bozkov, Zál. Lhota – Tatobity, Nová Ves – Mírová p. K., Mříčná – Roztoky (sobota, 17.00), Stružinec/Lomnice B – Vysoké n. J., Libštát – Horka u St. Paky (neděle, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – JABLONECKO
J. Důl – Mšeno B, Nová Ves n. N. – Hodkovice B (sobota, 17.00), Lučany B – Kokonín (neděle, 14.00), Plavy B – Smržovka B, M. Skála – Jenišovice, Držkov B – Kovo (neděle, 17.00)