Otevřená sobota v Libertinu 
KDY: Sobota 1. 2. od 9 do 12 hodin
KDE: DDM Libertin Česká Lípa
ZA KOLIK: 0 – 20 Kč

V českolipském Domě dětí a mládeže Libertin můžete tvořit v keramické dílně nebo navštívit ZOO koutek. Pro maminky s malými dětmi je otevřen rovněž JOJO klub. Keramická dílna: vstupné 10 Kč + platba za materiál a výpal.

O statečném kováři Mikešovi 
KDY: Sobota 1. 2. od 10 hodin
KDE: Městské divadlo Nový Bor
ZA KOLIK: 80 Kč

Pohádka o kovářském synkovi Mikešovi, který se vydá do světa na zkušenou. Cestou se k němu připojí silák Matěj a společně se rozhodnou najít dvě královské dcery, které už měsíc e nikdo nespatřil. Přijďte jim v jejich putování držet palce, nudit se určitě nebudete!

Pravěký karneval pro děti i rodiče 
KDY: Neděle 2. 2. od 15 hodin
KDE: KC Sever Cvikov
ZA KOLIK:

Po úspěšném Kosmickém, Indiánském, Pirátském a Zvířátkovém karnevalu vás DJ Huba provede celým programem v kostýmu pračlověka a má připravenou téměř 3 metry vysokého nafukovacího tyranosaura! Děti si zatancují na pravěké diskotéce, připraveny budou soutěže na téma pravěk i tématické malování na obličej. Nechybí balónková show.

O statečném kováři Mikešovi 
KDY: Neděle 2. 2. v 15 hodin
KDE: DK Ralsko Mimoň
ZA KOLIK: 110 Kč

Mikeš je kovářský synek, který se vydá do světa na zkušenou. Cestou se k němu připojí silák Matěj a společně se rozhodnou najít dvě královské dcery, které už měsíce nikdo nespatřil. Pokud se jim to má podařit, budou muset překonat množství nástrah a pokušení. Přijďte jim v jejich putování držet palce, nudit se určitě nebudete! Mikeš s Matějem, vousatá babice, pan král, princezny, Dračí pán a spousta dalších postav spolu s krásnými písničkami vám k tomu nedají čas!