Janoska style
KDY: Sobota 26. 10. v 19 hodin
KDE: Městské divadlo Nový Bor
ZA KOLIK: 390 – 390 Kč

Závěrečný koncert Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Janoska style je nová společně vytvořená hudební vize klasické hudby, kterou světu představil originální kvartet Janoska Ensemble. Je to závan hudebního štěstí, je to hudební vášeň, příboj tvořivé energie, zkrátka fenomén s neobyčejnou mezinárodní popularitou. Zazní: J. Strauss, F. Kreisler, S. Rachmaninov, J. Massenet, G. Bizet, A. Piazzolla a další.

Halloween s Honzou Popletou 
KDY: Sobota 26. 10. od 15 hodin
KDE: KD U Jezera Stráž pod Ralskem

Dětská party. Připraveny budou soutěže, písničky a strašidla. Masky vítány.

Cyklo Terier 2019 
KDY: Sobota 26. 10. od 13 hodin
KDE: Bílý Kámen Doksy

Celé odpoledne bude v areálu chatové oblasti Bilý Kámen v Doksech připraven doprovodný program. Od exhibice nejlepších bikerů, přes ukázky dog dancingu přes střídající se mladé umělce a kapely na pódiu. Výtěžek putuje na útulek Dogsy.

Strašidla na zámku 
KDY: Sobota 26. 10. od 13 hodin
KDE: Zámek Horní Libchava
ZA KOLIK: 40 – 110 Kč

Po roce ožijí strašidla na 8. ročníku úspěšné akce Strašidla na Pohádkovém zámku Horní Libchava. Budou vás čekat pohádkové prohlídky zámku s Bílou paní od 13 do 18 hodin a tématická pohádka pro děti v 15:15 hodin, Mezitím bude probíhat doprovodný program: Strašidelná dětská dílna, Hrůzunahánějící stanoviště a další. Během dne si můžete zakoupit občerstvení u paní Kavenské nebo se napít zdarma v dětské dílně. Tam budou probíhat i další aktivity, jako například malování na obličej za symbolickou cenu. V 19 hodin začnou hrůzostrašné prohlídky sklepení. První prohlídky se bude strašit jen zlehka a postupně se dospěje až k prohlídkám, ze kterých budou mít i rodiče noční můry. Akce se koná za každého počasí - v zámku sice bude zima, ale ohřát se lze v dětské dílně a v kulturním sále.

Barbora Vágnerová 
KDY: Sobota 26. 10. ve 20 hodin
KDE: Píchlá nota Doksy

Jazzové standardy, písně Ety James, Elly Fitzgerald a dalších hvězd swingu i mainstreamu v podání vynikající Barbory Vágnerové s doprovodem a zpěvem skvělého klavíristy Luďka Havla. Zajímavý projekt, který stojí za návštěvu. 

Bludičková noc 
KDY: Sobota 26. 10. od 17:30 hodin
KDE: Zámecký park Mimoň
ZA KOLIK:

Tradiční putování zámeckým parkem, kde bude kapánek strašit. Registrace od 17:30 do 19 hodin na největším rozcestí parku.

Motobál 
KDY: Sobota 26. 10. od 20 hodin
KDE: Hotel Grand Doksy
ZA KOLIK: 100 Kč

Hraje kapela Noční můry. Předprodej vstupenek v trafice na nám. Republiky v Doksech.

Halloweenská strašidelná show 
KDY: Neděle 27. 10. od 15 hodin
KDE: DK Ralsko Mimoň
ZA KOLIK: 50 Kč

Dětská diskotéka s Vlastou Vébrem plná písniček, soutěží, tance, zpívání a legrace. Plná kartička s razítky z Bludičkové noci slouží jako volná vstupenka pro 1 dítě a 1 dospělého, ostatní vstupné 50 Kč.