Roxy Doksy
KDY: Pátek 3. 7. od 17 hodin
KDE: zámecký park Doksy
ZA KOLIK: 88 Kč

6. ročník hudebního multižánrového festivalu. Zahrají kapely: Geronix, One Occasion band, Jinxx, Myl a další. Občerstvení zajištěno a děti mají vstup zdarma.

Valdštejnovi vojáci na Bezdězu
KDY: sobota 4. 7. - pondělí 6. 7.
KDE: hrad Bezděz
ZA KOLIK: 120 Kč

Tradiční červencové sváteční dny oživí svým vystoupením tanečnice – taneční skupina Srdcové eso, šermíři – šermířská skupina Fechtýři i kovář.

Letní kino na zámku
KDY: neděle 5. 7. ve 21:30 hodin
KDE: zámecký park, Doksy
ZA KOLIK: 100 Kč

Na programu je úspěšné filmové pokračováni pro celou rodinu - Jumanji: další level.

O pyšné žirafě
KDY: Neděle 5. 7. v 17 hodin
KDE: Vodní hrad Lipý
ZA KOLIK: 80 Kč

Příběh o tom, že kdo se nad jiné povyšuje, často zůstává úplně sám… Hraje: Michal Vaněk a loutky.

Fleret a Zuzana Šuláková
KDY: Fleret a Zuzana Šuláková
KDE: zámek Vartenberk Stráž pod Ralskem
ZA KOLIK: 200 Kč

Hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích, a která letos vystupuje již 37. rokem po celé České republice, se vyznačuje svou nespoutanou energii, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu. Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1 - 90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Fleret vydal již celkem 17 řadových desek, iPíčko, dvě DVD, a 4 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala skupina s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou. V roce 2016 se spojila s její dcerou Zuzanou, která převzala maminčiny otěže a jezdi a zpívá s Fleretem.

Abeceda hvězd Vládi Hrona
KDY: sobota 4. 7. v 19 hodin
KDE: zámek Doksy
ZA KOLIK: 250 Kč

Jevištní verze televizního pořadu je, na rozdíl od verze televizní, čirou one man show. Vedle dokonalých hudebních imitací nepostrádá ani vtipně vystavěné mluvené „spojováky“ a vše (tedy i náznakové rychlopřevleky) se odehrává před zraky diváků. Abeceda hvězd se stala Hronovou nejžádanější show a v druhé polovině roku 2020 oslaví dvoutisícídvacátou reprízu.