Samozřejmě se jim podařilo čaroděje porazit. Princ s princeznou odjeli na koni a z čaroděje se stalo malé morče. Takhle na svůj výlet vzpomínají:

Ve středu jsme s třídou jeli do ZOO. Viděli jsme medvěda a ještě veverku. Také jsme viděli koně a husy, páva a opice. Výlet se mi moc líbil.

Ve středu jsme byli v ZOO Děčín. Viděli jsme kozy, papoušky a koně. Vlky jsem neviděl. Neměli hotový výběh. Medvěd dělal vysavač.

V děčínské ZOO se mi líbilo pozorovat koně. Viděli jsme také velikého medvěda. Zachraňovali jsme princeznu a prince ze zakletí. Dělali jsme při tom i dřepy. Výlet se mi líbil.

V ZOO nám pán jménem Tomáš vyprávěl pohádku. Potom nám představil různá zvířátka. Když jsme zachránili princeznu, šli jsme nakupovat. Po nákupech jsme se vrátili do autobusu. Celý den bylo hezky a všem se výlet moc líbil.

ZOO je krásné místo. Vydra dala tlapku na sklo a chtěla si s námi plácnout. Cestou z velké ZOO jsme se ještě stavili v malé ZOO. Tady se mi nejvíc líbil sklípkan.

Na setkání Ekoškol nechyběla výprava z Dubé.
Obhájeno! Na setkání Ekoškol nechyběla výprava z Dubé

Nejvíc se mi líbil medvěd, jak ukazoval nohy, když se koupal a jedl. Taky na nás funěl. Byl obrovský a chtěl bych ho domů.

Ve středu jsme jeli do ZOO autobusem. Viděla jsem akvárko s rybičkami a terárko s pavouky. Ale nejvíc se mi líbil medvěd.

Včera jsme byli v ZOO. Moc se mi to líbilo. Šli jsme okolo oslíků a spousty dalších zvířat. koupila jsem si na památku sovu sněžnou.

Ve středu jsme byli na výletě v Děčíně. V ZOO jsme viděli medvědy, papoušky, oslíka a dalším zvířátka. Koupila jsem si na památku plyšáka. Moc se mi to líbilo.

V ZOO v Děčíně se mi líbilo, líbila se mi zvířátka, hlavně hnědý medvěd a papoušek. Hráli jsme si na prolejzačkách.

V ZOO je hezky. Měli tam krásná zvířátka, byli jsme u koní a rysů. Svítilo nám sluníčko. Průvodce nás provedl po celé ZOO.

Veronika Matějková