V neděli 13. září se opět uskutečnil tradiční závod v polovičním ironmanu – Doksyrace.

Tento jedinečný závod, který se konal v atraktivním prostředí Máchova jezera, přilákal nejen českou špičku. Vítězem se stal Lukáš Kočar, který pokořil traťový rekord z roku 2017, a dokončil závod s časem těsně přes čtyři hodiny – 4:01:46. Na druhém místě se umístil Tomáš Řenč, který doběhl v čase 4:09:01, na třetím pak Petr Soukup s časem 4:10:40.

První ženou se stala Simona Křivánková, která zvládla trať v čase 4:39:46. Na druhém místě se umístila Helena Kotopulu s časem 4:46:47. A třetí místo obsadila Eliška Gregorová, která doběhla v čase 4:48:03.

Na programu byl také pohár firem realitního trhu, kterého se zúčastnil hlavní partner akce, developerská společnost CTP, a jeden z jeho týmů byl vítězný. Zlatou medaili si odnesl Karel Hájek, Tomáš Vyskočil, Jan Kovařincký z týmu CTP V.

„Účast na tomto závodě je neuvěřitelným zážitkem, jsem moc rád, že naše společnost je partnerem akce od počátku,” řekl marketingový ředitel CTP Thomas A. Kostelac. “Obdivuji všechny, kteří se závodu zúčastnili a gratuluji našemu týmu ke krásnému úspěchu”, dodal.

Start i cíl závodu byl na hlavní pláži v obce Doksy. Pro ty, kteří si netroufli na celý závod polovičního ironmana, zde byla možnost zvládnout celý závod ve štafetě až pro 7 účastníků (1 plavec, až 3 cyklisté, 3 běžci). První místo v kategorii štafet získal tým s názvem 3FIT+2BW, ve složení Miloš Aisman, Jan Sušický, Milan krohlák, který zvládl celou trať v čase 4:20:16.

„Dnešního závodu se zúčastnilo celkem 275 individuálů a 40 štafet. Z toho 35 štafet závodilo v kategorii Real estate. Velice si vážíme velkého zájmu sportovců i jejich nasazení. Věřím, že si všichni účastníci závod užili, stejně jako my, organizátoři,“ řekl ředitel závodu Tomáš Novotný.