S jachtingem začal v roce 2014 v YC Kladno společně s bratrem Tobiášem. Kromě jachtingu lyžuje, hraje tenis a navštěvuje sportovní třídu se zaměřením na atletiku. Přestože začátky jachtingu byly složité, postupně se dokázal umísťovat jak na českých, tak zahraničních regatách. Oblíbil si Gardu, kde se mu podařilo v roce 2017 být po prvním dnu Garda meetingu na 3. místě. Nakonec skončil na 38. místě v kadetech.

Dosáhl na mnoho pódiových umístění v rámci nejvyšších závodů na českých vodách a docílil krásných výsledků na zahraničních regatách. Jezdí na lodi Devoti a stejně jako používané plachty ONE Sails by ji za nic nevyměnil. Na jachtingu se mu líbí, že spojuje hodně schopností dohromady (technika, myšlení, předvídavost, fyzička). Loni vyhrál Mistrovství ČR Optimist na Lipně, ovládl Pohár ČR Optimist a společně s Michaelou Cvikrovou se stal mistrem ČR také v lodní třídě 420.

V letošním roce se v anketě Jachtař roku hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu do čtvrtka 10. února Slavnostní vyhlášení ankety proběhne pravděpodobně během Galavečera českého jachtingu, jehož termín a místo konání bude oznámeno, jakmile bude možné jej uspořádat.