Ve vile mají se svatbami velké zkušenosti a o svatebčany se umí perfektně postarat. Letošní svatební sezóna klepe na dveře vily, začíná totiž už na konci února. Vypadá to, že bude nabitější než vloni.

Akce ve vile má na starosti manažerka Kateřina Skočdopole. Dokáže pro snoubence připravit svatbu na klíč. Pár si zvolí termín pro svůj velký den, o vše ostatní se už ale starat nemusí.

Českolipskou secesní vilu v loňském roce zvolilo hodně zamilovaných párů jako místo pro svatbu.„Spolupracujeme se spoustou osvědčených partnerů, díky kterým jsme schopni zajistit téměř cokoliv. Svatební hostinu, výzdobu, catering, ubytování pro svatebčany, hudební doprovod, a dokonce i vypouštění holubic. Zajišťovali jsme už i historická vozidla, když si nevěsta přála přijet na obřad netradičně,“ dodává Kateřina Skočdopole.

Svatby ve Ville Hrdlička vloni odstartovaly poslední dubnovou neděli. A to hned dvě. Předpověď počasí byla nepříznivá, ale vše se v dobré obrátilo. Obřady se konaly ve velkém sále, který pojme hodně svatebčanů. Vzhledem k tomu, že má vila zázemí i pro případ nepříznivého počasí, někdo s klidem volí i zahradní obřad.

Českolipskou secesní vilu v loňském roce zvolilo hodně zamilovaných párů jako místo pro svatbu.Vila je však zařízena i pro menší ceremonie. Ty se hodí zejména do hudebního salónku s pohledem do zahrady. Novomanželé využili zákoutí vily i její přilehlou zahradu, aby si udělali pěkné fotografie na památku. „Ve vile je možné nechat se vyfotit u klavírního křídla August Förster. Takové fotografie jsou přímo skvostné. Stejně jako obřady doprovázené tóny tohoto nádherného nástroje,“ sděluje manažerka vily.

Svatební sezóna ve vile je v posledních letech hojná. V loňském roce proběhl zde rekordní počet svateb, některé byly i se svatební hostinou. Není divu. Secesní interiér i zelená zahrada jsou pro romantické svatby jako stvořeny.

Další výhodou je strategická poloha v centru města a možnost pohodlného parkování přímo v areálu vily. Toužíte-li po svatbě v zámeckém stylu, přijďte se do vily podívat. Pro zájemce je připravený svatební e-book zdarma, který ulehčí plánování svatby. Více informací najdete na webu www.villa-hrdlicka.cz.

VH