Global 4 Fit vznikl přejmenováním úspěšného judistického klubu SK JUDO Nový Bor a rozšířením o další bojové sporty. Základním stavebním kamenem je přátelská atmosféra, otevřenost a jedinečný systém péče o malé sportovce. Klub navštěvují děti již od 3 let.

Trénink nejmladších členů je zaměřen na všeobecnou sportovní přípravu pomocí her a soutěží. Tréninkové centrum nabízí veškeré zázemí, které je pro kvalitní rozvoj sportovců bojových sportů důležité. Nedílnou součástí dobrého fungování mládeže je kvalitní trenérský tým, složený z bývalých vrcholových sportovců, bývalých reprezentantů ČR a trenérů s dlouholetými zkušenostmi.

Naším cílem je co nejvíce sportujících dětí, které tráví volný čas aktivním způsobem. Vytvořit vztah ke sportu a vychovávat z dětí kvalitní osoby a osobnosti. Vytvářet podmínky pro jejich maximální sportovní rozvoj a růst dle jejich vůle a možností. Pravidelně pořádáme letní soustředění, příměstské tábory a víkendové kempy.

Tenisová rodina uspořádala 9. září v České Lípě hned dva turnaje.
Velký turnajový den v České Lípě. Tenisová rodina obsadila všechny kurty

Svěřence vychováváme k disciplíně, zdvořilosti, ohleduplnosti a pozornosti k druhým. Díky osvojování nejrůznějších technik musí sportovec čelit novým a novým výzvám, učí se trpělivosti a bojovnosti. V bojových sportech je prožitek úspěchu při poražení soupeře mnohem bezprostřednější než v jiných sportech, zároveň učí přijímat porážku a nevzdávat se.

Rádi přivítáme nové zájemce v rámci náboru dětí a mládeže. Zoufat nemusí ani ti, kteří nábor nestihli a jednoduše nás mohou navštívit na kterémkoliv z našich tréninků. Zájemci, kteří si nejsou úplně jistí, zda je bude judo, řecko-římský zápas nebo box bavit, si mohou první trénink vyzkoušet zdarma. Bližší informace jsou dostupné na webu www.global-fit.cz.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří nás v naší činnosti podporují a díky nimž si můžeme plnit naše sportovní cíle a sny, zejména městu Nový Bor, Libereckému kraji, Národní sportovní agentuře, nadaci Lasvit a dalším partnerům.

Jakub Holer, předseda Global 4 Fit