Minulý rok jsme oslavili společně již 30. ročník, který byl ve velkém stylu a tento rok nebude určitě pozadu. Kromě pohádek a doprovodného programu jsme se rozhodli 31. ročník udělat malinko benefiční a chceme pomoci podpořit Vítr do plachet pro Eleonorku.

Malá Eleonorka bojuje od mala se spinální svalovou atrofií (SMA) a my bychom ji chtěli společně s vámi udělat radost nejen pohádkami, ale také něco málo finančně přispět, jelikož léčba není úplně levnou záležitostí.

A na co se můžete těšit? Klubíčko Cvikov si pro vás připravilo letos dvě nové pohádky, jedna přehlídku zahájí (Bajaja) a druhá ukončí (Tři zlaté vlasy děda Vševěda). Dále nás navštíví stálice Spojáček Liberec s inscenací Žebrákova nevěsta, po návratu v minulém ročníku přijede i letos LD Bubeníček z Prahy s Perníkovou chaloupkou.

Po třech letech se k nám vrací soubor z Loun, který přiveze Princeznu Koloběžku a dokonce po dvaceti letech přijede soubor z Českého Dubu a ten nám předvede Popletenou pohádku. S doprovodným programe vypomůže DS NOPOĎ a chystáme pro vás foto koutek, pohádkový kvíz a také oblíbené malování obrázků. Program nabídne večer pro dospělé i možnost posedět u dobrého piva a společně s divadelníky si třeba zazpívat.

Moc se na vás všechny těšíme.

Cvikovské dny loutek.Cvikovské dny loutek.Zdroj: LS Klubíčko Cvikov

Za soubor Klubíčko Cvikov Radek Kalina