Karolína Šulcová se zaměřuje na krajinomalbu, zajímá ji zachycení hmoty domů ve vztahu k barvě a světlu, proto také nazvala svou výstavu Zhasni, ať vidím barvy.

Talentovaná studentka pražské akademie výtvarných umění vystavovala dosud na řadě míst, nejen v Praze, ale také v Brně, Ostravě a dalších místech. Během studia malby zatím absolvovala několik stáží, například v sochařském ateliéru, či v ateliéru grafiky. Všechno posléze zúročila ve své tvorbě.

Kurátor Petr Pokorný k tomu říká: „První polovinu prázdnin vystavovuje v Galerii Pošta v Dubé mladá pražská výtvarnice Karolína Šulcová. Šulcová /ročník 1997/ je studentkou pátého ročníku pražské Akademie výtvarných umění, kde studuje v malířském ateliéru Roberta Šalandy. Na výstavě Zhasni, ať vidím barvy představí především krajiny, fragmenty z krajin, domů atd. Výstava potrvá do konce července.“

Výstava bude jako vždy přístupná v sobotu a ve středu od 9 do 11 hodin a v pátek od 14 do 16 hodin, s tím, že je možné si dohodnout jiný termín návštěvy galerie na telefonním čísle 607 138 832.

close Karolína Šulcová se zaměřuje na krajinomalbu. info Zdroj: Galerie Pošta Dubá zoom_in Karolína Šulcová se zaměřuje na krajinomalbu.

myš