VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: ANKETA: Zeman zvítězil i na Českolipsku. Drahoš vyhrál jen na Polevsku

ANKETA: Zeman zvítězil i na Českolipsku. Drahoš vyhrál jen ve dvou obcích

Českolipsko – Jasné vítězství Miloše Zemana. Tak rozhodli voliči na Českolipsku. Současný prezident získal v 1. kole 43,62 % procent hlasů. Druhého Jiřího Drahoše podpořilo 23,06 % voličů.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 6 PŘÍSPĚVKŮ

PREZIDENTEM JE A BUDE
Pavel Danys (19985) 13.1.2018 reagovat
DÍVÁM SE NA ČT 24, kde debatují poražení kandidáti na prezidenta ČR ( mimo Drahoše ). Oni snad vůbec nevědí, že volba prezidenta ČR je občanskou VOLBOU PŘÍMOU!!! Jejich poraženecká ješitnost ( mimo pana Hanniga ) je NÁDHERNOU UKÁZKOU toho, jak tito PORAŽENCI se "SJEDNOCUJÍ do ANTIZEMANOVSKÉHO BLOKU " a ČT 24 jim v tom dělá BEZÚPLATNOU REKLAMU a pan Moravec hlásnou troubu.!!! Miloš Zeman je současným prezidentem a bude i prezidentem po druhém kole prezidentských voleb.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Nedovede si představit, že Drahoš bude jednat s Putinem nebo Trumpem!!!
Miloš Novák (27952) 14.1.2018 reagovat
Jiří Drahoš by měl také veřejnosti vysvětlit svůj pobyt v Západním Německu v letech 1985-1986, v dobách hluboké totality. A jak víme, tak komunisté pouštěli na Západ pouze prověřené a spolehlivé kádry oddané myšlenkám socialismu a pracujícímu lidu. Také, že tyto kádry musely po každé cestě na Západ podávat hlášení, co tam prováděli a hlavně s jakými osobami se stýkali. Že by toto všechno šlo mimo rámec tehdejší STB, tomu snad žádný slušný člověk neuvěří.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Nedovede si představit, že Drahoš bude jednat s Putinem nebo Trumpem!!!
Eva Mihulková (43117) 14.1.2018 reagovat
Můžete vysvětlit jako odborník. Ze svazků Stb na Slovensku. Zeman ing.Miloš 28.09.1944 , krycí jméno MAN, signálny zväzok reg. číslo27296. O jeho nynějším oblíbenci, také Slováku Babišovi a Stb snad mluvit nemusím.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Jiří Drahoš podepsal a hájil výzvu vědců, že se by se dnes omluvil, když fakta a události zcela popírají co vědci vyhlašovali.
Miloš Novák (27952) 14.1.2018 reagovat
Nemá smysl sem dávat příklady těch, co výzvu sestavili a podepsali. Jsou to většinou stále stejná jména lidí, kteří dlouhodobě veřejně podporují cizí zájmy (zejména mluví z duše Merkelové, nebo americkému velvyslanci), ne zájmy české. Vždy, když byl český národ v minulosti existenčně ohrožen, elity národa věděly, jak konat. Tyhle dnešní „elity“ nejsou ani schopny si nebezpečí národního ohrožení uvědomit. Ve svém prohlášení tvrdili, že rozeznají fakta od hypotéz. Historie s invazí migrantů ukázala pravý opak
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Drahoš měl v prvním kole DVOJNÍKA ?
Pavel Danys (19985) 14.1.2018 reagovat
NA ČT 24 Drahoš prohlásil, že nyní do druhého kola prezidentské volby svůj tým přeskupí a ujme se jeho velení !!! * je to vlastně Drahošovo přiznání, že v prvním kole vůbec nebyl on, ale nějaký jeho tým.! A ON CHCE BÝT PREZIDENTEM ČR ???!!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
OPLZLOST a NAMYŠLENOST
Pavel Danys (19985) 15.1.2018 reagovat
cituji :JAROSLAV TURNHÖFER 54 let. ředitel sklárny k okr.Česká Lípa : *Dopadlo to podle mého očekávání.Postoupil Miloš Zeman podporovaný spíše staršími ročníky, lidmi s nižším vzděláním a z menších obcí...* Pan ředitel asi nikdy nebyl např. v Liberci, Jablonci,Č.Lípě,Ústí n/L, Ostravě, Karlových Varech, Brně, Č.Budějovicích,Plzni... a byl asi jenom v Praze a malé obci Polevsku v okr.Č.Lípa ?! Jeho vyjádření k vzdělání a stáří voličů Miloše Zemana považuji za jeho oplzlost a namyšlenost ...!!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>