„Remíza, samozřejmě bod bereme, každý bod je dobrý. Já se jen nemůžu zbavit dojmu, že jsme tady mohli, při lepším řešení některých útočných situací, vyhrát. Dle mého jsme se trochu báli, abychom z nějaké akce nedostali gól. Takže remíza nakonec dobrá. Měli jsme před zápasem problémy se stopery, protože Filip a Knejzlík jsou zranění. Musím pochválit Patrika Krejčíka z dorostu, který odehrál na stoperu dobrý zápas," shrnul vše Pavel Hradiský, trenér Arsenalu.

„Skvělá zkušenost, je to splněný sen. Jsem rád, že jsme to vzadu zvládli a uhráli čisté konto. Mrzí mne, že jsme neproměnili nějaké šance, ale bod z venku je dobrý," usmíval se Patrik Krejčík, který si připsal první start za A tým.

Úvod prvního poločasu patřil domácímu týmu, který měl více ze hry, ale do žádné větší šance se nedostal. V závěru poločasu měla Lípa dvě tutové šance. Jenže Ješeta po rohu Pajkrta neprostřelil gólmana Reinera. V samotném závěru první půle mohl otevřít skóre Matěj Šimon, když se objevil sám před brankou, jeho střelu zlikvidoval gólman. Domácí si též vytvořili gólovou šanci, kdy po centru z rohu hlavičkoval Breda mezi tři tyče, jenže českolipského gólmana Nováka nepřekonal.

Ve druhém poločase se Lípa trochu zlepšila a vytvořila si řadu šancí, jenže tyto situace dobře nevyřešila a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.

„Remíza je spravedlivá. V prvním poločase jsme měli více ze hry, více nebezpečných situací, ale paradoxně hosté měli na konci první půle dvě tutovky. Ve druhém poločase to byl více boj než fotbal. Čekalo se, jestli někdo dá gól ze standardky. Já jsem rád, že jsme to vzadu udrželi na nule. Nikdo se neprosadil, tak je remíza spravedlivá," pravil Benjamin Vomáčka, trenér Jablonce B.

FK Jablonec B - FK Arsenal Česká Lípa 0:0

Rozhodčí: Matějka. ŽK 2:3, 250 diváků.

Sestava České Lípy: Novák – Krejčík, Dvořák, Hajdo – Baláž, Pajkrt – Ješeta (46. Halbich), Vít, Kazda (84. Valenta) – Šimon, Omon (90. Žižka)

MIROSLAV DALÍK


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...