„Dnes je to důležité vítězství po spoustě remíz, kdy jsme mysleli, že můžeme vyhrát, ale nedávali jsme tutové góly. Dnes nám šlo štěstí naproti, kdy jsme dali dva góly s trochou štěstí. Prvních třicet minut to bylo oboustranně takové nahoru dolu. Do druhé půle jsme hráče nabádali, abychom nepropadali, což se nám povedlo. Dali jsme gól a mohli jsme přidat ještě jeden nebo dva. V závěru přišla taková nějaká penalta, ale výsledek 3:1 všichni bereme," shrnul vše Pavel Hradiský, trenér České Lípy.

Jiří Štěpánek nastoupil v 72 letech v dresu Skalice B v rámci utkání okresní soutěže. Jeho tým porazil 5:3 rezervu českolipské Lokomotivy.
Nasadil pásku a proměnil penaltu. Štěpánek to zvládl v 72 letech

Utkání začalo oboustranným oťukáváním. To se změnilo po prvním českolipském gólu, kdy Vít si po rohu narazil s Kazdou, který poslal centr k zadní tyči, kde Šimon před gólmanem Šimůnkem doklepl míč za jeho záda - 1:0. V nastaveném čase u postranní čáry Omon přihrál Šimonovi, ten oslovil Halbicha, který našel vlevo Kazdu, který zvláštním obloučkem poslal balón do pardubické svatyně - 2:0.

V úvodu druhé půle Šimon z úhlu trefil břevno. Z následující akce padl třetí gól. Baláž načechral po lajně centr na Omona, ten prošel do vápna, kde si poradil s obráncem a pak z ostrého úhlu prostřelil pardubického gólmana Šimůnka - 3:0. V 78. minutě mohl skóre zvýšit Valenta, jenže jeho střela skončila jen na konstrukci pardubické branky. V 86. minutě po zákroku českolipského gólmana Krále na Brychnáče odpískal sudí pokutový kop, který proměnil Rodrigues Lima - 3:1. Závěr si již Lípa pohlídala a připsala si první jarní vítězství.

FK Arsenal Česká Lípa - FK Pardubice B 3:1 (2:0)

B: Šimon, Kazda, Omon - Lima (PK). R: Melichar. ŽK: 2:2, 210 diváků.

Česká Lípa: Král – Dvořák, Filip, Hajdo – Baláž, Vít (75. Valenta), Kazda, Pajkrt – Halbich (65. Ješeta) – Šimon (90. Kaňkovský), Omon (90. Žižka)


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...