Prestižní boj začal lépe Arsenal, který se ve 23. minutě dostal do vedení díky Hamadovi. Dobře rozehraný zápas však Česká Lípa i s Jiřím Štajnerem v sestavě do vítězného konce nedotáhla – půl hodiny před koncem upravil do finálního skóre 1:1 Burian.

„Pravidelně se nám stává, že jeden z poločasů se nám nepovede. Je to často kvůli střídání, když něco funguje a pak se to prostřídá, tak to přestane fungovat. Samozřejmě, že nechci hanit ty hráče, kteří prostřídali, ale zatím se to tak jeví. Prostě, když se do toho strojku sáhne, tak to najednou v té chvíli přestane šlapat. Já úplně nejsem spokojený, ale na druhou stranu, remíza 1:1 byla zasloužená. Doksy jsou hodně dobrý soupeř a není náhoda, že vedou krajský přebor,“ popsal utkání ze svého pohledu trenér Arsenalu Martin Hřídel.

Doksy Arsenalu zatopily i přesto, že nebyly kompletní. „Přijeli jsme v oslabené sestavě, máme řadu nemocných a zraněných. Výsledek plně odpovídá průběhu hry. Pro nás to byla dobrá konfrontace s jiným týmem,“ zhodnotil střetnutí kouč Doks Michael Šimek.

Arsenal jde znovu do akce v sobotu, kdy už od 13.00 hostí Horky. Naopak Doksy mají volný víkend, další zápasový test prubnou až 29. února, postaví se proti Litoměřicku. 

Arsenal Česká Lípa - TJ Doksy 1:1 (1:0)
Branky: 23. Hamada - 61. Burian. Rozhodčí: Martínek Lukáš - Paulus Petr, Zlatník Jakub. Diváci: 55.

Česká Lípa: Plechatý (46. Kadlec) – Bína, Malý, Vodrážka, Karlík (46. Soukup) – Žižka, Provazník, Lakatoš (59. Mikysa) – Štajner, Hodač (46. Dlouhý) – Hamada (46. Kaňkovský)

Doksy: Vosecký – Kopecký, Bečvařík, Vaňátko, Kulha – Burian, Picek, Finklár, Brodský – Kukla, Polívka (Koleňák, Frýdek).

Nový Bor dřel na soustředění. Pak Kosmonosům nadělil bůra
Čtvrtá výhra pro Nový Bor. V okresním derby si poradil i se Cvikovem