Do úvodu utkání vstoupila lépe Česká Lípa, kdy ve 12. minutě Pavel Baláž z autu přihrál Blažkovi, ten si poradil s obráncemJanovským a následně zpětně přihrál do vápna Halbichovi. Ten ale z místa pokutového kopu přestřelil branku. To bylo asi tak vše, co českolipští hráči v prvním poločase předvedli. Jinak neměli střed pole, nedokázali si přihrát. Soupeř byl v té době aktivnější. Nejprve Vokoun po rohovém kopu trefil tyč českolipské branky. V 35. minutě musel gólman Plechatý zlikvidovat střelu Škody z úhlu, který se dostal za obranu. Přesto Česká Lípa udržela čisté konto.

Ve druhé půli se hra českolipských hráčů zlepšila, vyrovnali hru a začali si vytvářet šance. V 57. minutě Hejl zatáhl míč po levé straně, následoval centr do vápna, kde našel Petra, ten hlavičkou poslal míč jen do padajícího gólmana Vondrky. O dvě minuty později se za obranu domácích naběhl s míčem Halbich, mířil však těsně vedle tyče.

Lípa se dočkala vedoucího gólu v 75. minutě, kdy Bulejko rozehrál trestný kop doleva na volného Štajnera. Ten si naběhl k lajně a poslal centr před branku, kde si nejvýše vyskočil Dvořák – 0:1. Jenže radost z vedení hostům zkazil trestný kop za faul Bulejka na Beláka. K míči se postavil Vokoun a poslal centr k zadní tyči českolipské branky, kde se míč s přispěním českolipského Blažka skončil za Plechatým.

„Věděli jsme, že Štětí je doma silné, jelikož na vlastním hřišti ztratilo body jenom za remízu s Kladnem. V prvním poločase jsme nehráli dobře, nedařilo se v útočné fázi, hodně jsme chybovali. Měli jsme štěstí. Po změně stran se naše hra zlepšila a šli jsme zaslouženě do vedení. V závěru nás ale domácí zasypali standardními situacemi. V závěru po jedné Štětí srovnalo. Jen škoda, že těsně předtím tam faul nebyl. Podle průběhu jsme zklamaní, ale celkově je ten bod spravedlivý,“ poznamenal Martin Jánošík, kouč České Lípy.

SK Štětí – Arsenal Česká Lípa 1:1 (0:0)

B: vlastní Blažek – Dvořák. R: Talpáš. ŽK: 3:4, 200 diváků.

Česká Lípa: Plechatý – P. Blažek P., Malý (90. M. Baláž), Dvořák, Bulejko – Vacek, Blažek – Petr, Štajner (77. Ješeta), Hejl – Halbich.