Brozany začaly aktivně, hned v první minutě se prosadil Chuckwudi, v páté minutě po rohovém kopu navýšil vedení hostujícího celku Bechyně. Ve zbytku poločasu se trefili ještě Petr a Výborný. Po prvním poločase prohrávala Česká Lípa 0:4.

Arsenal do druhého poločasu vystřídal brankáře, ale Plechatý neudržel čisté konto dlouho, hned ve 46. minutě inkasoval z dorážky. Šestou branku týmu z Litoměřicka vstřelil po centru Farkaše Kolařík.

České Lípě se podařilo skórovat až v poslední minutě hry, prosadil se Halbich. Arsenal čeká první zápas podzimní části divize už v sobotu 22. srpna, od 10:15 hostí Aritmu Praha.

Arsenal Česká Lípa: Kadlec (46. Plechatý) – Baláž (74. Mikysa), Zdeňka (66. Konečný), Malý, Šimkovský – Provazník, Štajner – Halbich – Hamada (46. Karlík), Šíma, Lakatoš (66. Černý)