Povedený vstup do zápasu prožili fotbalisté Arsenalu Česká Lípa. První branku utkání vstřelili už v osmé mnutě. Po přihrávce Baláže pálil z otočky přesně Marek Šíma. Ve dvanácté minutě si velkou šanci vypracoval hostující celek, Patrik Junek se ale teprve zastřeloval. O minutu později domácí navýšili své vedení. Štěpán Hodač vybojoval míč pro Davida Halbicha, který upravil na 2:0 pro Českou Lípu.

PĚTIMINUTOVÝ HERNÍ VÝPADEK

Za tohoto stavu se do hry dostal hostující celek. „Jediným mrakem na našem výkonu je úsek, kdy jsme paradoxně přestali hrát. Pustili jsme soupeře do dvou šancí, které dokázal proměnit. Zbytečně jsme z první půle udělali drama,“ poznamenal trenér Arsenalu Martin Jánošík.

Jeho svěřenci inkasovali mezi 17. a 20. minutou dvě branky. Oba góly vstřelil Patrik Junek. Ještě v prvním poločase si domácí vzali vedení zpět, po centru Davida Halbicha zakončoval Marek Šíma.

TŘI GÓLY ARSENALU VE DRUHÉM POLOČASE

Aktivní hra domácích pokračovala ve druhém poločase. Nejprve své šance neproměnili Halbich ani Šíma. Arsenalu se podařilo navýšit vedení v 67. minutě. Jan Blažek po rohovém kopu zužitkoval centr Hodače. V závěru utkání přidala Česká Lípa ještě dva góly. Svou druhou branku v utkání zaznamenal Halbich, a pak v 90. minutě uzavřel gólový účet zápasu Martin Žižka. Česká Lípa v domácím prostředí porazila Dobříš i díky dobré druhé půli 6:2.