„Byl to zápas s kvalitním soupeřem, ze začátku jsme k utkání přistoupili slušně. Vytvořili jsme si třígólový náskok a pak jsme přestali hrát. Soupeř se dostal do hry, takže výsledek je vlastně zklamání i když je to příprava. Máme-li utkání ve své moci, tak pak k tomu přistoupíme laxně a soupeř toho využije. Já jen doufám, že to bude pro nás ponaučení,“ zdůraznil Martin Jánošík, trenér České Lípy.

Ve třetí minutě šla Lípa do vedení gólem Petra, jenže hosté o dvě minuty srovnali Rudoufem a dokonce ve 25.minutě šli do vedení po střele Žitka. V závěru první půle skóre srovnal Vacek 2:2.

V úvodu druhého poločasu domácí vstřelili dvě branky, nejprve se trefil Petr a pak Díl - 4:2. Hosté se nevzdali, v 58.minutě se hlavou prosadil Macháček - 4:3. Domácí Petr svým hattrickem zvýšil na 5:3 a poté se ještě trefil Nosek - 6:3. Závěr českolipskému týmu utekl, když si nechal vstřelit tři góly.

„Dnes jsme dali příležitost širšímu kádru, něco nám to ukázalo. Šest obdržených gólů je moc, s tím spokojení být nemůžeme. Na druhou stranu jsem spokojený, kdy jsme za stavu 6:3 byli na talíři, přesto kluci dokázali vyrovnat. Toho si vážím,“ komentoval utkání Zdeněk Bryscejn, trenér Velkých Hamrů.

FK Arsenal Česká Lípa – FK Velké Hamry 6:6 (2:2)

Sestava domácích: Plechatý – Baláž, Malý, Dvořák, Bulejko, Vacek, Kozda, Černý, Petr, Hejl, Nosek (Zelený, Hánl, Díl)

Sestava hostí: Masařík – Váňa, Macháček, Javůrek, Zounek, Kozák, Šohaj, Linka, Šťovíček, Rudouf, Žitka (Kováčik, Štěpánek, Černý)

MIROSLAV DALÍK