„Hráli jsme na krásném terénu, rozhodčí byli skvělí. My jsme skončili minulou sezonu s malým počtem hráčů a stejně jsme začali i teď. Dá se říct, že to byl opticky vyrovnaný zápas. Zdálo se, že domácí měli míč více na kopačkách, my jsme hrozili z nebezpečných brejků. Ale nedokázali jsme je proměnit. To je naše bolest, na tom musíme pracovat. Je potřeba pochválit našeho brankáře, podržel nás. Za mě je to zasloužená remíza. Kluky musím pochválit, odvedli poctivý výkon,“ hodnotil zápas Pavel Sehnal.

Ten měl, podle soupisky, k dispozici jediného náhradníka. „Chyběli sice Vávra, Týma, Coufal, nebo oba Bobelákové, jenže ani v dalším zápase to nebude o nic lepší. Musím říct, že se tady člověk nenudí, jelikož každý týden vám na trénink a zápas evidentně přijde někdo jiný. Vypadá to, že nebudu bojovat se soupeřem, ale s vlastním týmem," dodal Sehnal s úsměvem. 

Fotbalisté Cvikova (žluté dresy) chtějí v další sezoně hlavně záchranu v I.B třídě.
Záchrana a zlepšení disciplíny. Nechci nikoho vyhazovat, říká kouč Cvikova

„Měly to být jasné tři body. Bohužel jsme neproměnili asi pět tutových šancí. Soupeř vůbec nic neměl, jen se bránil a hrál nakopávané balony. Z první šance, kterou měli, dali gól. Brankář nakopl míč za obranu, kde si ho útočník zpracoval, obešel našeho gólmana a skóroval. Od té doby Cvikov zalezl a my je dobývali do plné obrany,“ litoval průběhu trenér domácích Martin Kverka.

 Po přestávce se dočkali alespoň prvního gólu v B třídě. „Ve druhém poločase jsme na ně ještě více zatlačili a pramenil z toho vyrovnávací gól Marxe, kdy se prosadil jeden na jednoho. Nadále jsme tlačili, ale své další šance neproměnili. Měli jsme ještě závěrečný tlak po prostřídání, ale ani ten nevedl k vítěznému gólu,“ smutnil lodivod Nové Vsi.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...